Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz tts #111 üzenetére

    Viszont azt azért elismered hogyha majd minden termékpalettán szinte találni átmatricázást akkor nagy valószínűséggel a ventillátoroknál is lehetséges átfedés...és ahogy nézem egyre inkább trendi ez a dolog nemcsak itt hanem majd minden terméknél... az autógyártásnál is egy alváz + kis kaszni változás és máris 5 márka dobja piacra majdnem ugyanazt...nemkéne még ezért rudi fejét leharapni...biztos vannak remek cuccai a NortQ-nak de amint látom azért keresztbevesznek csomó cuccost is...sajnos....rudi állításában meg erősen benne van az amit írok énis hogyha ház, router, cpu cooler és még sok másnál matricáznak meg piciket qlakítgatva eladnak akkor valszeg máshol is bevethetik ezt a fajta trükköt....akár a ventiknél is....ne veszekedjünk emiatt

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • rudi

    nagyúr

    válasz tts #111 üzenetére

    Nagyjából egyforma az összes ventilátor, de vannak teljesen egyformák is. A teljesen egyforma cuccok meg vagy ugyanabból a gépből jönnek ki vagy koppintások. Állítani a világ legegyszerűbb dolga, (én is állíthatom, hogy nincs teflon a Papst csapágyain)a bizonyítás más kategória. Én elmondtam a véleményemet, szóljon más is. Nekem nehéz lenne például Nosieblocker ventilátort eladni.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák