Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Enemy

    aktív tag

    Szóval... Ami nem tetszett .. le kellene mégjobban szólni a tápegységet... Szerinted mi az amit egy 300w os táp nem bir el? vajon? a 300 w os táppal (ilyen) gond nélül ment 3db cd egység 2 winyó 6 ventillátor és egy 5500-as voodoo ami nek mind tudjuk kelletta ráp ja és hozzátenném volt benne egy slot a -s Athlon 900 -as ..
    Szerinted?

    El kellene gondolkodni.. az emberek kilencven százaléka ilyen vagy hasonló házakat vesz de mindig van 10 % aki az ilyet leszólja .. mert ugye nekem is tetszik a ferrari de nem tehetem meg hogy megveszem.. Ezért van trabantom....
    Mit kell rákötni hogy ne legyen elég a 300 watt egy szabvány usernek...??

    „Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

  • Enemy

    aktív tag

    válasz anulu #4 üzenetére

    Warum?
    Mi a bajod vele?
    Mi kb 20-30 db ot adtunk belőle el de egyel sem volt gond?
    Csak nem te is olvastad a tesztet. A tapasztalat beszél belőled..
    Több helyen érdeklödtem a code gen tápok után és ott ahol jártam nem szidták 100-ból 1 db ot hoztak vissza.. Na ... nem kellene bedőlni minden pletyinek
    Szerinted amit én felvéstem az egy normális gép.?
    Szerintem, nem .. A szabvány user gépben nincs 6 db venti 2db 7200 hdd és 3 cd valamint h ajól gondolom a Voodoo kártya sem az egyszerü kártyák közé tartozik.
    Aktiv hütés és + táp kell hozzá..

    „Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

  • Enemy

    aktív tag

    válasz L3zl13 #7 üzenetére

    Szóval.. A pesti nagykerekből nap 100 codgen házat visznek el. A nagykerek listáját nem akarom feltenni a netre de ha felnyitsz egy pc-s ujságot akkor mindig benne vannak. folytatva. nekem tavaly kb 25 codegen házhoz volt szerencsém 300-350 w os táppal . Ezekbe p4 és AMD XP+ os procikat szerltünk. nem volt vele gond.. a napok körbejártam néhány nagyobb szervízt és rákérdezetem a codegen tapasztalatokra náluk. Nem panaszkodtak .. amit nagyonlehuztak az a vargánés.táp ..
    Tudok egy helyet ahol codegen táppal megy egy AMD2400+os proci 6 venti és 1dvd,1cd,1dvdr,1cdr, + ati9500pro+2db 7200-as vinyó 3 usb csatlakozó tele eszközökkel. Azt hiszem itt semmmeritik ki a táp teljes terhelhetőségét.

    A gép éjjeé nappal meg. tudom szerinted ez a szerencse...

    „Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

  • Enemy

    aktív tag

    válasz Polesz #13 üzenetére

    Én a Tapaszalatomat irtam le.. Sorry

    „Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

Aktív témák

Hirdetés