Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    Én április eleje óta használok ilyen házat. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Eredetileg Antec házat nézegettem, de azok akkor már nem nagyon voltak felénk elérhetőek. Véletlenül botlottam bele ebbe a casetek darabba, és azóta nagyon örülök, hogy nem Antecet vettem (van a közelemben olyan is).
    Az én galériámat itt nézhetitek meg a házról: http://www.pompi.hu/casetek/

    Aki azt mondja, hogy a hát TT koppintás csak kiszedték belőle az extrákat, az téved, eléggé utánna néztem a dolognak mielőtt megvettem és arra jutottam, hogy a dolog pont fordítva van, a TT építette a casetek házaira a xaserIII-at.

    Aki pedig azt mondja, hogy azért olyan mint a TT mert mindegyik chieftec klón az is téved. Ezek a házak (casetek, tt) sokkal mélyebbek mint a chieftec házai. Az én képeimen jól látható, hogy az abit nf7s beépítése után is maradt még bőven hely (kb 5 centi) a legmélyebb 5.25-ös eszköz vagyis a mobil rack kezdetéig. Többek között ezért is nagyon szimpi ez a ház nekem.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz rii #41 üzenetére

    rii igazán nem akarok Veled vitatkozni, teljesen természetes, hogy nem vagyunk egyformák, így van akinek tetszik ez a ház és van akinek nem. Ennek csak örülni kell, hiszen abból nagyobb gond lenne, ha mindenkinek ugyanazok a dolgok tetszenének.
    Csak megjegyzem, hogy az általad említett Nero-t be lehet lehet úgy állítani, hogy ne köpje ki a CD-t az írás végén....tehát ahogy írod is ne is mond a nerot, mert felesleges.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Sufa #38 üzenetére

    Egy olyan kérdésem lenne hozzád,hogy ami a képeken látszik procihűtő,az milyen?Mert így ránézésre nem sikerült megállapítanom!

    Talán azért nem megy ránézésre mert alig látszik :)
    És amúgy is kicsit át van alakítva.
    Ez eredendően egy Globalwin CAK4-88T típusú cooler.
    [L]http://www.globalwin.com.tw/products/cooler/k7_p4/cak4-88t.html[/L]

    Ennnek eredetileg egy 2800-4000 között pörgő ventije van elég jól behangolt hőérzékelővel, de nekem még a 2800rpm is kicsit hangos volt ezért lecseréltem egy 8 centis Enermax ventire amit kézzel állítottam be 2500rpm környékére.

    Itt egy kép amin ugyan nem ez a fő téma, de valamivel jobban látszik a dolog:
    [L]http://www.pompi.hu/casetek/ati_custom_mem_borda_1.jpg[/L]




    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    Ploszi, Sufa:

    A Radeonon nem gyári bordák vannak, viszont nem is én csináltam őket.
    Már nem is tudom, hogy akadtam rá, de itt lehet róla bővebben olvasni ill. rendelni:
    [L]http://cwx.frontember.hu/hindex.php?menu=other&sub=other_ramsink[/L]
    Ami jó benne, hogy nem kell ragasztani a bordákat, hanem egy rugóacél csipesz fogja rá a kártyára a bordákat mindkét oldalról.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz rii #46 üzenetére

    rii

    Nagyon rákattantál erre a CD-ajtó témára...
    A legtöbb cd író programnak meg lehet mondani, hogy ne nyissa ki a trayt, DE ha nem is lehet megmondani, akkor sem váratlanul eccercsak kinyitja, hanem azért szól előtte...
    Amúgy részben igazad van abban, hogy némiképp kellemetlen a használata, de egyrészt ez a ház azért is szimpi nekem mert az ajtó kinyitása nélkül hozzáférek egy cd-s egységhez, másrészt viszont inkább legyen rajta egy ajtó és így egyéges legyen a dolog, mintsemhogy a fehér devicéket bámulhassam a fekete házban.
    Szóval én úgy vagyok vele, hogy ha már nem fehér a ház akkor legyen rajta ajtó...

    A szerelésről meg annyit, hogy én még ha évente csak kétszer nyúlok bele a gépbe akkor sem szeretném egyrészt szétvágni a kezemet, másrészt a kártyák hátlapját baszogtatni, hogy be tudjam csavarni stbstb. Láttam már elég szar dzsunka házat amitől elment a kedvem ezektől. De természetesen meg lehet érteni a te álláspontodat is, van választék bőven, de nem kell elítélni azt sem aki minőségi alkatrészekből akar magának gépet építeni.
    Sajnos eddig ez volt, nem régóta lehet igényes házakat kapni nálunk mert egyszerűen nem gondolták, hogy van rá igény, vehettük a gagyi házakat mégggyagyibb tápokkal évekig. Én nagyon örülök, hogy végre a hazai hw árusok rájöttek, hogy erre is van igény. Már akinek. Akinek meg nincs az ne ágáljon ellene, hanem vegye azt amit eddig.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz TheVeryGuest #49 üzenetére

    Bár má' lehet tán minenbő' feketét venni.

    Azért ez egy kicsit túlzás. Még ha gyárt is pár gyártó feketét is, Magyarországra nem nagyon jut belőle. Persze még mindig lehet festeni :)) de én csak a gari lejárta után vállalkoznék ilyesmire.

    Feel Good Inc.

Aktív témák