Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stfeca

    csendes tag

    válasz dre #48 üzenetére

    Teljesen igazad van, de a lényeg, hogy az emberek egy része ezt multimediára szeretné használni (mint én is). Az ACEMegaCodecPack igen jó megfelelő stb, csak nem ez a lényeg.

    - TV tuner: Képzajszűrés?!, Magyar beállítások?!, Képminőség?! szóval van még min javítani. :F

    - Szoftver: A gép kikapcsolása ha végzett a felvétellel, illetve időzített bekapcsolása amikor szükséges. TV csatornák átrendszése, automatikus név hozzáadás sem a legjobb. :(

    -DVD lejátszás: A digitális hang kimenet másolásvédelmi problémák vagy isten tudja miért nem nagyon megy. Persze kis ügyeskedésssel sikerült, de miért van szükség ügyeskedésre? :o

    - Hardver: A kijelző szerintem jó volna. Viszont, hogy kizárólag a hozzá adott program tudja kezelni az nagyon gáz. Egyéb esetben semmi haszna. Adhatnának ki hozzá egy MCE patch-et is. (Ja és az enyémben nincs firewire ahogy már említettem)

    Szóval én azt érzem, hogy ez egyre csak egy nagy bohóckodás. A számítástechnika otthon még mindíg csak szívás és szívás. Nagyon messze van még attól, hogy bekapcsolom az asztali készüléket és működik. (sajnos)

    Ja és még valami. Ami nagyon gáz. Itthon semmit nem lehet kipróbálni. Tegyük fel van pénzed és venni szeretnél egy jobb TV-tuner kártyát. Hol lehet kipróbálni, felvenni, a szoftverét megismerni? Sehol! Ahol lehet kapni elhajtanak. (Ha lehet kapni)

    Szóval ha a PC-det játékra, internetezésre és Irodai munkára szeretnéd hasznáni, akkor OK, de ha egy kicsit is más dologra (Komolyabb multimedia) akkor már nem olyan jó a helyzet.

    Ja és én már kb 20 éve foglalkozom számítástechnikával. Szóval van némi tapasztalatom.

    [Szerkesztve]

    Ma nem volt egy telefonhívás sem. De holnap kétszer ennyi lesz! (Al Bundy)

Új hozzászólás Aktív témák