Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Angel1981 #6 üzenetére

    a felkonvertálás egy igen szükséges dolog. ahol van egy gyengébb felbontású forrás, de nagyobb a kijelző felbontása.
    elvleg ez azért (is) kell, mert így nem lesz rosszabb a megjelenített kép.
    tehát a felkonvertálás nem azért kell, hogy jobb legyen, hanem azért, hogy ne legyen rosszabb.

    valamikor 2006-2007(?) tájékán a westend hiltonban, ki volt téve egy nagy fullhd tv. azon egy starwars dvd futott, felskálázva. az volt az első ilyen felskálázós találkozásom. ott szembetűnő volt a hatás...

    ****

    4k -> "olcsóbb lesz a régi széria" téma.
    nem lesz olcsóbb. sosem lesz az, csak várjuk.
    ugyan folyamatosan csökkennek az árak, de a 3d megjelenése sem csökkentette a pusztán 2d képes tv-k árait. egyszerűen szép lassan kikopnak a piacról, és csak 3d képes lesz.
    a 100k-s 32"-os 2d fullhd tv sem lett hirtelen 70k, mert van 150-ért 3d-s...

    ****

    kicsit valóban fura kinézete van.
    de valamit ki kellett találniuk, hogy más legyen.
    tuti fogják koppintani.

    ****

    a mammut-ban, a néhai fukarban, 1x hallottam egy nagy sony tv-t. keresgéltem a hangszórókat a hátam mögött, és a mélynyomót a tv melleltt. de nem voltak. én nem tudom, milyen hagszórókat raktak a tv-be, és hogyan oldották meg a virtuális hangzást, de csak pillogtam...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák