Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Norb79 #23 üzenetére

    Azért írtam 95%-ot és nem 100%-t hogy lehessen mondani, hogy na tessék mert egyrészt tényszerűen nem lehet igaz a 100%, valószínűleg akaratomon / tudomásomon kívül is biztos megszegek néha néhányat. Ha azt írtam volna, akkor meg kamugép lennék.

    Nem fogok tudni konkrét példákat mondani, hogy nekem "mi fér bele", mert nincs egy listám az általam be nem tartott szabályokról. Ez a 95% részemről azt jelenti, hogy maximálisan törekszem az általam ismert szabályok betartására, és még a nekem nem tetsző szabályokat sem szegem meg szándékosan és rendszeresen, nem azt hogy önkényesen válogatok közöttük.

    Ilyen egyszerű, én jól érzem magam a bőrömben, a környezetem se tart hülyének, se birkának, meg nem tudom minek szokták még titulálni a hozzám hasonlókat (bármilyen meglepő, egész sokan vagyunk).

    "Túl sok értelmetlen szabály mellett mindenkinek lesz 5%-a"
    Nincs ilyen 5%-os szabály ;] , hogy valamennyi "még" tolerálható, mert akkor pont az jön, amit mondasz/mondotok: valaki rendesen fizet adót, nem eszi meg a kiflit a tescoban, nem veri az asszonyt, akkor annyi belefér, hogy 120-szal hasít hazafelé a Szentendrei úton, vagy hogy minden nap úgy áll be a garázsba, hogy kihúzgálja a terelőkarót és áthajt ott, ahol nem szabad? Fenét.

    (#32) TM. várjuk a folytatást :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák