Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Vesa #59 üzenetére

    Kis adalék: A gép amiről most írok, egy 10éves HP Z600 (Dual Xeon X5675, 12mag/24szál, 48GB ECC Ram), korábban a cégnél ment 0-24h, az új gépek beszerzésekor selejteztük pár éve, én meg elhoztam haza. Itt persze már nem megy 0/24, de dolgozom rajta itthon is. Semmi baja! Tehát mégegyszer: 10éves, szarrá hajtott darab! Mekkora egy fostalicska tényleg! :)

    A tudomány a valóság költészete!

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Vesa #59 üzenetére

    Mivel az "OEM hardver jobb minőségű mint a DIY" mese volt a vita tárgya, ezért igenis az a lényeg hogy ugyanaz a hardver jobb-e OEM cimkével ellátva, 10x annyi pénzért, mint DIY márkanév alatt.

    "A Geforce-on mondjuk 2óra egy render, a Quadron meg 1,5."
    Ez még mindig nem a minőség mértékegysége. Úgy látom fogalmi zavaraid vannak, nem érted a minőség szó jelentését. Mielőtt folytatnád a vitát, kérlek nézz utána!

    "Soha életedben nem dolgoztál WS-en, de fostalicskázol itt."
    Lehet, de aki dolgozik rajta, az hozzám fordul ha valami baj van vele. Talán ezért is ismerem nálad sokkal jobban a helyzetet, ezen még nem gondolkoztál el?

    "Persze ha Te HIT alapon működsz, és momentán abban akarsz hinni mindenáron, hogy a brand gépek szarok, akkor azzal sajnos nem tudok mit kezdeni"
    Ne terelj, ne terelj már megint! Pont a fordítottja volt az alapfelállás, amit látványosan megcáfoltam nektek. Hit alapon te működsz, láttál egy doboz HP márkanévvel, eddig még nem kellett szervízbe vinni, ettől azt hiszed hogy akkor már soha nem is fog kelleni, kibír egy atomtámadást is.

Új hozzászólás Aktív témák