Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    válasz Иван #172 üzenetére

    futureproofing, avagy ahogy az emberek ertelmezik egy nagy badarsag, egyet ertunk. :K
    redditen altalaban ugy ertelmezik hogy 5900x muszaj, akkor is ha csak 3060-ra van penz mer fjucsorproofing...sweetbabyjesus, mar csak a fejemet fogom es hagyom hogy masok magyarazzak el neki miert is nagyon rossz otlet.
    en anno AM4 elejen vettem konfigot, ott azert eleg jol jott es manapsag a normalis lapok eleg dragak manapsag es a trend itt is dragulast mutat...milyen meglepo /s

    viszont tekintsunk el a sajat peldanktol,
    atlag vasarlok: sok evet, kompromisszumok nelkul szeretnenek kihuzni a juzerek. itt egyertelmu elony lehetett hogy nem kell 1/2 generacionkent lapot csrelni. persze erosen idozites kerdese.

    pl pistike kapott 1600 ryzent, rx580-al anyukajatol
    pistike 2 ev mulva kert egy 1440p/144hz monitort ballagasra + megfejte kis keszpenzzel nagymamat es szelesebb rokonsagot.
    nem minegy hogy komplett konfig csere vagy annak hianyaba mennyivel tobbet tud kolteni az videokartyajara, hogy "kihajccsa" a monitorjat.

    ceg az ceg, profitot termelni az egyetlen oka a letezesenek, ezzel is egyetertunk, reszben. :K
    viszont piaci viselkedesbe vannak kulonbsegek szerintem.
    ugyanakkor siman lehet ha AMD megtehette volna, ugyanugy viselkedett volna mint intel, ezt nem tudjuk, milettvolnaha cimu tortenet ugye nem tul jobjektiv.
    ezzel szemben intel gusztustalan piaci magatartasa jol dokumentalt, tobbszorosen bizonyitottak es a legcsekelyebb valtozast sem velem felfedezni a magatartasukban.

    a mostani GPU arazasoktol tekintsunk el szerintem, elegge nem hetkoznapi idoket elunk meg, rengeteg szempontbol, ezert erre nem is reagalok, amugy sem tudok semmit a mostani generaciokrol es az arazasukrol. :B

    [ Szerkesztve ]

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák