Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5Trepy1

    újonc

    Hali.

    A topiknak ennyi lenne a célja, hogy kitárgyaljátok ki mennyire tanult, ki mit látott és ehhez hasonlók vagy értelmes hsz-eket is tudtok gépelni? :) Ha az alma vs droid nézetetek szándékoztok megtárgyalni civakodva inkább vonuljatok privátba és nem fordul át az aktuális téma ( aminek megbeszélésére hivatott lenne ez a felület ) kakaskodásba. Mind2 tábornak meg vannak a maga érvei mind2 rendszer képviseletének meg vannak a maga hibái ami több tényezőből adódik össze + lehet széria és készülék hiba is. De nem hiszem, h folyamatosan egymásnak kellene feszülni, trollkodni. Lehet ezt és a saját véleményeket felnőtt emberhez illően kezelni, kinyilvánítani ha meg van az ember esze ehhez. Vagy tévednék és folytatódik a gyerekes adok kapok? :)

    Hajrá. :C

    Nekem 6s+om van, érdekelt mit alakít a gyártó, de az új készülékek és a jubileumi sem hozott lázba. Nem érzem továbbra sem szükségét a jelenlegi cseréjének. megjelenés után nem sokkal vettem, alig volt vele gondom 1-1 kisebb befagyásoktól eltekintve. A frissítések rendre jönnek, amit elvárok és amiért megvettem a telót azt hozza gond nélkül. :)

Új hozzászólás Aktív témák