Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    válasz silvergod #302 üzenetére

    Az a baj, hogy én már tavaly év vége óta várom a noccsmentes telefont, AMOLED kijelzővel, emberi áron. Nem kell nekem csúcs hardver, se 200 ropis telefon.
    Hónapokig nézegettem a Mi Mix3-at, de az youtubeos összehasonlítás alapján sokkal gyengébb összeszerelési minőségben, mint a Honor Magic 2. Ezzel meg az vol a problem, hogy 700+dolcsi volt, meg már pár hete nem árulják Gearbesten és BG-n sem.
    Jött az Asus Zenfone 6, ott az 5000-es akksiért cserébe le is mondtam volna az AMOLED kijelzőről, csak nekem nem tetszik annyira az a fura kamera :D De az ára okés, 159-ért van 6+64-es és talán ez lett volna nyögvenyelősen a befutó, viszont jött a hír alanya, K20 és mindent tud ami nekem kell. Végre egy teló, amiben benne van amit szeretnék és az ára sincs elszállva. Plusz, meg tudom venni még olcsóbban, ha nem kell atomcsúcs hardver.
    Tehát sokat vártam rá így nekem minden nap kínszenvedés :D Jelenleg párom leselejtezett Galaxy A5(2017)-ét használom. Karcos mint állat, üveg hátlap széttörve, de ezen tetszett meg az AMOLED kijelző. Hihetetlen, hogy a fekete itt tényleg fekete és semmi fényt nem bocsájt ki.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák