Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Gaboman #408 üzenetére

    Én is váltottam le Nvidia 6600-ot ATI 9600XT-re, és nagyon jó csere volt. A sebesség egy kicsivel kisebb volt, de megérte, mert Connect3D olyan minőséget adott, hogy a mai napig hibátlanul megy a kártya az egyik asztali gépben Zalman VF700-al, úgy hogy be sincs kötve a ventilátor rajta. Jó chip, jó kártya. A 6600 gyors volt, minimálisan ingadozott a teljesítménye, viszont melegedett elég rendesen, gyakran elérte a 110°C-ot is, hol már visszaesett a teljesítménye is.
    Volt, hogy ATI X1950PRO-t váltottam le, azzal csak a baj volt. Mindig várni, hogy majd a csodadriver megoldja a problémákat, a chip melegedett rendesen, hiába a fél kilós hűtő rajta, és meg is adta magát kevesebb mint fél év után már zöld kis négyzetek jelentek meg a boot alatt, és persze windows-ba is. Közbe a kártya is lassú, ingadozó teljesítményű volt.
    Utána lett egy MSI notebook-om közbe, és ott megint befürödtem az ATI HD2600 Mobility-vel, főleg teljesitmény ingadozás, és melegedés miatt.
    Most E-VGA 9600-om van, és megint egy jó kártyát sikerült kifogni, nem volt gond a driverrel, nem ingadozik a teljesítmény, és nem melegszik a gyári ref. hűtővel sem 25%-ra letekerve.

Új hozzászólás Aktív témák