Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz myckey #28 üzenetére

    A drága teljesen relatív. Mihez képest? A mi fizetésünkhöz az, de a fejlett országok nagy részében nem olyan vészes (ha belegondolok, hogy néhány éve németben megtehettem, hogy az ottani minimálbér 75 százalékáért elég korrekt helyen laktam, amit megkívántam, azt nagyjából meg is vettem a boltban, dohányoztam is, és megesett, hogy elmentem 50 eurót kiszórni az ablakon, csak mert megevett az unalom, mert nem kellett attól tartani, hogy hónap végén megbánom...annyi pénzből, amiért a német kiröhögött, hogy ennyiért el sem menne dolgozni, mert többet kap segélyben – mostanra talán már ott sincs ilyen habzsi-dőzsi, de érted) és a rivális wireless modellek árához mérten teljesen versenyképes, sőt, némelyiknél számottevően olcsóbb (pl. Razer Viper V2 Pro/DeathAdder V3 Pro, Logitech G PRO X Superlight, G-Wolves Hati-S+, de még az egyik clawos best buynál, a Lamzu Atlantisnál is kevesebbe kerül pár ezerrel stb., szóval a krémhez képest) úgy, hogy papíron hardveresen hozza a szintet, ha személyre levetítve nem épp jobb egy-egy részletében.

    Plusz 2002 környékén az első valóban korrekt Logitech egerek 50 dollár környékén mentek (konkrétan a flagshipj, az MX500-ra gondolok; az MX300 valamivel olcsóbb volt), az undorítóan atomhulladék wireless variánsa meg már a 80 dollárt verdeste (MX700), picit később a BT-s, minimum ugyanakkora, ha nem nagyobb rakás kaksimogyoró kiadás (MX900) pedig 90-100 dollárt kóstált, máris kicsit más a perspektíva.

    Arról nem beszélve, hogy az eltelt másfél-két évtized alatt mennyit romlott a pénz értéke, a fizetéseinkhez viszonyítva sokkal drágábbak voltak, mint most, és az akkori wirelesseknél ennek az Xtrfy-nak még a talpai is többet érnek.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák