Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tegbashar

    tag

    Annyira abszurd, hogy kikerült a saját letöltési oldalukra, hogy elhiszem, hogy véletlen volt.
    Kriptó-kiváncsi vagyok. Remélem nem lufi, az én világnézetembe egy ilyen valuta jobban belefér, mint a jelenlegi.

    Az energiaigény, elgondolkodtató. Ha ugyanezek a kártyák gamereknél lennének, akkor a jelenlegi energiaigény harmadára-tizedére lenne szükség. Valaminek a harmada-tizede az kevesebb, de nem feltétlen kevés energia (termelői-elosztói szempontból a fixen tervezhető fogyasztás olcsóbban szolgálható ki).
    És ettől függetlenül is, minél civilizáltabbak vagyunk, annál nagyobb az energia-igényünk.
    Nem az a kérdés, tovább fog-e nőni, hanem az, honnan jön az az energia. Remélem hamar beröffentik az Iter-erőműveket. Mert fenemód szeretném megélni, mikor az energia, a hiány és a környezetszennyezés szavak már többet nem lesznek értelmesek egy szövegkörnyezetben.

    És én is azt gondolom, ha nem csak a vga igény növekedett meg a chipgyártás területén, akkor ideje lenne új szereplő(k)nek is a piacra lépni (nem tudom itt mi a szűk keresztmetszet).
    Mert az semmiképpen nem normális, hogy 1060ti 220k huf 2021-ben, webshopban. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák