Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keksz03

    senior tag

    válasz Kotomicuki #102 üzenetére

    Teljesen egyetértek azzal amit írsz de akkor is két dolgon túllépsz amin egyáltalán nem szabadna!

    Az h a GTA 4 szarul lett megírva az a játszani vágyók 90%-át nem érdekli, mert ki akarják próbálni és végső soron nem egy rossz játék úgyh játszani is akarnak vele.

    Az h van tartalék a PC hardverekben az egyértelmű, erre ékes példa a Trinity, de ez megint olyan dolog h senki nem tud vele semmit kezdeni, ha ez van piacon, te otthon nem fogsz egy újabb revíziót tervezni ami már jobban muzsikál...

    Egyszerű játékosnak nem kell ENB Series grafikai mod, csak h le tudjon ülni, játszon kicsit és ne akadjon ennyi! Azt írtam is feljebb h akinek speciális igényei vannak annak a PC sokkal jobb, volt nekem is 3db 24" monitorból eyefinity-m, úgy aztán lehet Battlefieldezni meg Dirt-özni, de lássuk be h nem olcsó móka egy ilyesmi...

    A mostani konzolok el vannak maradva, de én elég sok bizalmat szavazok az új generációs változatoknak, majd meglátjuk h mi lesz! :)

    Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

Új hozzászólás Aktív témák