Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz OPiiPO #33 üzenetére

    De ha egyszer ezek az előnyei. És a kérdés ez volt. :)

  • Piftuka

    veterán

    válasz OPiiPO #33 üzenetére

    A három állításod közül csak az utolsó helyes.

    Ugyanis nem "védem" a technológiát, mindössze a kérdésre válaszolva annak előnyeit soroltam fel.

    És nem "QLED-fan" vagyok, hanem Helloween fan. Az ő zenéjüket ezerszer jobban szeretem. :P ;]

    És nem kell elnézést kérnie annak, aki véletlenül helytelenül írta le a becenevemet.
    Egyébként pedig kár ezen a témán és a televíziókkal kapcsolatban bárkinek veszekednie, megsértődnie, pláne személyeskednie a másikkal!

    Egyrészt az életben fontos dolgokhoz képest ezek huszonhatodrangú, jelentéktelen semmiségek.

    Másrészt lelki szemeim előtt látom, amikor a vonatkozó globális expo büféjében az érintett világcégek vezetői, mind egymás vállát veregetve, együtt boldogan kávézgatva jót nevetnek azokon a szerencsétleneken, akik - nem ritkán, ilyen fórumokon egymással vitázva - az ő zsebeiket tömik tele dollármilliókkal. :)

    Így megy ez. Nagyon rég óta hangoztatom, hogy tökéletes technológia nincsen, de ha már valaki tévé vásárlásra adja a fejét, akkor olyat vegyen, ami számára a legmegfelelőbb, és neki a legnagyobb örömet szerzi. Egy szórakoztató elektronikai eszköznek ugyanis ez a mindenek felett álló célja.

    És az a bizonyos "tökéletes készülék" mindenki számára mást és mást jelent. Ettől szép, heterogén a mi világunk. :K

    Hát így.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák