Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz assemble #206 üzenetére

    Továbbra is ez egy tablet. Általában az emberek tényleg nem fájlokkal akarnak bohóckodni, hanem képeket, dokumentumokat zenéket akarnak látni, és ezt egy tartalomfogyasztásra való eszközön tényleg így a legegyszerűbb. Zenét akarsz hallgatni? Megnyitod a zenelejátszót. Nem kell megkeresni a hangfájlokat, amik aztán valószínűleg valami barom fájlnévvel szerepelnek tök máshol ahol keresnéd, a zenelejátszó szépen rendezi id tagek alapján. Hasonlóan a képeknél, engem nem az érdekel, hogy imgp014203.jpg, hanem a kép maga, amire ott a stílusos galéria. Azt pedig senki nem mondta, hogy laptopon/desktopon nem kell fájlkezelő.

    (Az egérre: pl általános felhasználásra(nem játék) egy jó touchpad(amit eddig csak mbp-n láttam) sokkal kényelmesebb, mint egy egér. Macbookon nem is használok mást, pedig kifjejezetten kényelmes, és pontos egerem van.)

    Ja és mielőtt tovább hangoztatnátok az iSheep dolgot: androidos telefont használok, már vagy 2 éve(így átlátom a hátrányait, pl az sgsre 2 év alatt nem jött ki hibáltan rom), PC-t, csak használok mellettük napi szinten iPadet és MBP-t is. Így azt hiszem objektíven össze tudom hasonlítani a kettőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák