Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Tim82 #204 üzenetére

    Gyakorlatilag nem használok iTunes-t, így nyilván nem vagyok hozzá kötve. Furcsa is lenne PC nélkül iTunes-hoz kötődni. :F :N

    (#206) assemble
    Nincs semmiféle ellentmondás. Míg a Windows Mobile-lal csak én magam küzdöttem, és akkoriban még több, számomra fontos dolog se működött iOS alatt (normális navi pl, ami se Androidon, se WP7-en nincs még most se, csak hulladékok vagy instabil, warezelt cuccok), addig ma az iPadeket az egész család használja. Nincs időm gyorstalpaló kurzusokat tartani mindenféle Content Providerekről, ill. alapvető emberi logikát nélkülöző fájlkezelőkről. A fájl nem felhasználói egység, hanem informatikai. A felhasználó számára képek, videók, zenék és dokumentumok léteznek, ennek (azaz a tevékenységnek) megfelelően indítanak alkalmazást. Beállítom a 4-5 különböző mobil eszközön, hogyan nézzenek képeket, videókat a hálózati tárolón vagy éppen SkyDrive-on, és tökéletesen működik anélkül, hogy tudnák, milyen kiterjesztésű, méretű, nevű a fájl, ami nyilván a műveletek hátterét adja, vagy éppen hol került eltárolásra. Miért érdekelje a családomat ez a sok fölösleges információ?
    Már eleve az ötlet, hogy minden fájlt az eszközön kellene tartanom, teljesen horror. Otthon van egy jó N-es háló, ha utazunk, akkor pedig egy antennával megtámogatott, 21 Mbites netet tudó Hotspot, amiben egy 16 GB-os mobilnet SIM csücsül. 10-12 éve mindent másolgatni kellett a laptopomra, ha útnak indultam, ma már eszembe se jut.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák