Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Abu85 #14 üzenetére

    mármint a meego meg a chromeos-hez képest kis elterjedésűek? ha azok alá tudtak írni drivert nemár hogy egy ubi alapra épülő egyedi disztrót nem tudnak összedobni. mivel elég komoly hw megkötések vannak, így a driverekkel se kéne szívni, ki lehetne könnyíteni az egészet, rá lehetne optimalizálni valami minimál ablakkezelőt, és csókolom.

    lehet hogy csak nekem tűnik úgy hogy megoldható lenne, de ha a két, egyébként kvázi 0 elterjedéssel rendelkező oprendszer alá sikerült, akkor egy céldisztró alá meg nem?

    szerintem egész egyszerűen nem akarják, mert ezt a vonalat úgyis marhagyorsan fogják leépíteni a win 8 debütálása után, ezt az atom szériát ők is el szeretnék felejteni, ahogy lehet tuti leállítják a gyártást, mert a kutyának nem fog kelleni. 400 dollár az valahol 100k környéke amire ideér, már most se mennek 60-70-ért az atomos cuccok winnel sem, ennek valahol 200 dollár körül lenne értelme nagyon maximum, de még ott is elgondolkoznék én a szkeptikus is egy tablet vásárlásán... ennyiért én legalábbis nem látom életképesnek a konstrukciót, értem hogy el kell adni, de szerintem nem fog menni így sem :(

Új hozzászólás Aktív témák