Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Synthwave #25 üzenetére

    sima Define S (v1)et epp akciozzak 70 euroert, annyiert kb verhetetlen. nincs usb C front panel es csak 2 front USBje van, de egyebkent minimalista rendszernek tokeletes. oke a szellozese, van porszuro, elfer benne a cucc es lenyegesen kisebb, mint egy Define R7 (epitettem mindkettobe gepet utobbi harom honapban). szerelhetosege termeszetesen zsenialis. CM212 tokeletesen elfer benne, nagyobb meg APU ala nem kell: persze jobb a Noctua D15 / Thermalright Silver Arrow, de azokkal meg a VRMhutes es a memoria problemas, meg kb ralognak mindenre is.

    btw pl 70-90 euroert a seasonic focus szeria is volt erre akcioban. a 850es konkretan aktiv ventivel is teljesen csendben van. es en 400rpmig szabalyozott Scythe Sflexeken, Thermalright bordakon es 1000+euros epitett vizeken szocializalodtam. :B

    btw, Torrentbol van feherben mini. annak nincs zajszurese, de alapvetoen csendes gepet legcsatornabol is tokeletesen lehet epiteni, ld nalam a full oldalablakos NZXT 630 az epitett vizzel. alapvetoen ha nincs VGA, akkor amig a CPUhuto nem megy 600RPM fole (teli, csillapitott oldallappal), addig jo vagy. egy ponton meg ugyis a monitor elektronikaja lesz a leghangosabb komponens (megvolt az is nekem).

    hogy valamennyire on is legyek, pl MSInel a 300+MSRP kategoriaban X570S es X370 kozott a fo kulonbseg az, hogy X570Snel sokkal jobban meg van oldva a ventik vezerlese.

    Dhampir: nem akarsz full passzivat. a minimalis legmozgas amit egy jo venti kb fulelve, asztalon kihallva tud adott esetben 20-30 fokot jelent. Thermalright TY140 szeria lemegy 300rpmig, Sflex / Gentle Typhoon 400rpig. ott legszallitast nem igazan hallani, csapagyazast meg kiralykategoriaban eleve nem lehet. SFDB (mas neven hydro bearing) es magnet bearing jol megoldva nem jar surlodasi zajjal, a legszallitas zaja meg <20m3/h korul ebben a meretben elhanyagolhato.

    itt a forumon sokan eleg sokat kiserleteztunk egy idoben. egy ponton tenyleg a monitor elektronikaja lesz az ellenseged.

    es ugyanez, bovebben: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák