Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    "...nem nagyon bírja a strapát, így nem tűnik jó ötletnek lelökni az asztalról." Azért ez facepalm. nem tudom, ki hogy válogat médialejátszót, nekem ez eddig még nem volt szempont. :) Ami érzésem szerint kimaradt a cikkből, az a WiFi támogatás (rágugliztam, van), aztán lehet, hogy csak én nem vettem észre.

    Nekem egy régebbi R1-es O'Playem van, teljesen elégedett vagyok vele, bár a menüje tényleg nem túl szerencsés - ez kicsit más, de jelentős előrelépést nem látok. Amit én nagyon várok, az egy kicsi qwerty-s távirányító, és régi álmom, hogy nagyobb könyvtárakban egy betű lenyomásával ahhoz a betűhöz ugorjon, ne kelljen a buta kis nyilakkal legurulni... A merevlemez nekem speciel nem téma, egy szerver van a hálózaton, úgyis azon van minden, mondjuk engem a tuner és rögzítés része sem hoz lázba, mivel egyáltalán nem tévézek.

    Amit viszont még nagyon hiányolok, hogy zenelejátszásnál nem tudom a tévét lekapcsolni, illetve ha megteszem, akkor ugye nem látom, hogy mi történik, és nehézkes irányítani. Ezt egy egyszerű előlapi display-jel meg lehetne oldani, és akkor nem menne az áramzabáló tévé, miközben zenét hallgatok (hangrendszerre van kötve a lejátszó, mielőtt valaki beleköt, hogy akkor hang sincs).

    A youtube-lejátszó részre régóta ácsingózok, az jól tudna jönni, sajnos az enyém még alapból nem tudja.

    Mindezt csak azért írtam le, hogy hiába prémium cucc, azért néhány apróságban illene már végre fejleszteni.

    p

    Ps.: Ha valaki tud olyan lejátszót esetleg, ami a fenti kívánalmaknak megfelel, ne tartsa magában.

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák