Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz dfsz34 #55 üzenetére

    "én konkrétan a 1155-re mondtam, hogy szerintem az okos húzás volt"
    inkább úgy fogalmaznék, hogy ha nem csináltak volna kompatibilitást, azt lett volna nagyon rossz húzás

    "az ereje még 5 év múlva is jó lesz"
    ezt majd még meglátjuk

    "Az AMD procik ha így folytatják a fejlesztésüket, akkor talán 5 év múlva érik el a mostani 3770k erejét."
    még mindig csak mint CPU tekintesz ezekre a cuccokra. pedig ezek már APU-k, itt a nagy képet kell nézni. ha így gondolkozol, nem is értem miért az APU-k között keresgélsz

    "Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de nekem nagyon nagy visszatartó erő az, hogy ha nagyobb teljesítményt akarok, akkor adjam el az alaplapot aztán vegyek újat. De lehet, hogy csak én vagyok öreg már az ilyen folyamatos gépcserékhez."
    úristen, az AMD belefutott egy bakiba, és új foglalat lesz a procihoz, katasztrófa van. ahogy írtam is, ugyanezt, meg még ennél durvábbat is bemutattak a kékek az elmúlt pár évben, az bezzeg nem gond.
    egyébként sem hiszem hogy technikailag megoldható lett volna a foglalat megtartása, vagy ha igen, csak kompromisszummal.

    "Továbbá a tomhardver részletes teszt alapján kevésnek tűnik a procierő, pl Skyrim alatt meghalt a gép. Valószinüleg az I3-3225 is meghal majd, de az a helyzet, hogy akkor van kényelmes, egyszerű megoldás, eladom és veszek bele erősebb procit."
    még mindig, csak mint CPU nézed. a Skyrim amúgy sem épp a legjobb példa a Trinity általános teljesítményére, mert csak két szálon fut, ha jól tudom.

    "a tesztek alapján attól félek, hogy elfogy az ereje és utána csak nagyon drágán tudok feljebb lépni procierőben, mert alaplapot is újat kell vegyek. Ha meg már új alaplap kell, akkor meg lehet intel is a következő"
    ha a feljebb lépés alatt az AM3+-t érted, annak nem igazán látom értelmét, mert még jön bele egy Vishera és kész. az LGA1155 is kipurcant, ha úgy vesszük, mert a Haswell már más foglalatot kap.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák