Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Integra #194 üzenetére

    miért is toljam fel ha lokálisan is van hely hozzá?

    Egyrészt mert lokálisan nincs elegendő hely hozzá (magadból indulsz ki; de nekem van pl. számtalan olyan családi videofelvételem, amit egyelőre lusta vagyok megvágni, ezért nyers formátumban tárolom - egy óra kb. 13 GB...), másrészt meg ekkora méretű cuccokat csak vinyón ugye, ami ha bedöglik/leesik/elég/ellopják stb., hát az több mint kellemetlen... :U
    Megfizethető árú cloud, kvázi végtelen tárhellyel, az két dologra jó. Egyrészt (mint írták már előttem többen is) hogy bárhonnan (ahol van net) el tudjam érni az oda feltöltött dolgokat, másrészt - megfelelően biztonságos, kellően nagy tárhelyű, és nem utolsósorban megfizethető alternatíva hiányában - a számodra fontos állományok archiválására (utóbbi esetben baromira nem fontos, hogy "csak" akkor éred el, amikor van neted - sokkal fontosabb, hogy nem kell félned a vinyó leeséstől/DVD olvashatatlanságtól/tűzkár-vízkár-Oszkártól stb., ugyanakor nem kell otthonra streamert-t venned százezrekért).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák