Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz King Unique #96 üzenetére

    Nem csinál semmit = semmi hasznosat nem tesz, csak használja az erőforrást. Nekem NE fusson a háttérben. Sajnos nem lehet mindent kiküszöbölni, de optimális esetben ne fusson semmi a háttérben, amiről nem tudok. Csakis az menjen, amit én indítok el manuálisan, vagy én állítottam be, hogy automatikusan fusson vagy én döntöttem úgy, hogy marad a gyári beállításon és futhat. Ez lenne a normális nekem.

    "Meg ha annyira nem csinálna semmit, akkor nem írná ki, hogy melyik meghajtón mikor futott utoljára."

    Ebben teljesen igazad van. Kiírja, hogy mikor futott utoljára, így meg lehet nézni. Értelem szerűen mivel az volt az első dolgom hogy letiltottam a friss rendszer telepítés után, nekem mindegyik meghajtónál az áll, hogy "sosem futott". Persze eleve ezt is csak az után tudom megnézni, hogy legalább olyan szintre visszaengedélyezem a defrag-ot, hogy meg lehessen nézni, hogy mikor futott. Mert, hogy alapból úgy van tiltva nálam, hogy ha beírom, a futtatásba, hogy "dfrgui" akkor nem történik semmi, mert nincs ilyen szolgáltatás. :DDD Idealszok a székbe már, de kényszert éreztem rá, hogy ezt még leírjam. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák