Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    válasz Finwe #61 üzenetére

    Hehe, ott a pont. Valószínúleg azért, mert az átlagusernek mostanra a fejébe verték hogy vírusvédelem márpedig kell.

    A 6 csatornás hangon én is elgondolkodtam, de gyanítom hogy ez volt a létező legolcsóbb audiochip, vagy eleve benne volt a chipset-ben, és ha már van, ráírták...

    Én úgy érzem, hogy az eee-PC az UMPC-k konkurenciája, sőt mi több sírásója lesz.
    A PDAkat kiszorítják az okostelefonok, a UMPC-ket pedig az eePChez hasonló irtó kicsi, de csaknem teljesértékű olcsó kis notik. Egyetlen gépe csak annak lesz egy eee-PC aki levelezésen meg böngészésen kívül másra nem is igen használná. Másodgépnek meg leginkább munkagépnek tudom elképzelni, ha valaki sokat utazik de időnként rálépne a netre, prezentációkat tart, stb, az nagyra fogja értékelni, mert ilyen célra egy 14-es noti is feleslegesen sok, az eee-PC meg berakható egy rendes aktatáskába, nem kell külön poggyász csak a gépnek -higyjétek el, ez rengeteget számít.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák