Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Jim Tonic #121 üzenetére

    Ennyi erővel Linuxot is tehetsz rá, sőt, rajztáblának is használhatod, és kézzel megírod a fedelén.
    Androidról nyomtatni nem triviális. Eleve nem értem milyen mazochista kínozná magát szövegszerkesztéssel Androidon, amikor ott van a rendes PC, amire szükség van a cloud printinghez.

    Gyereknek is teljesen felesleges, suliba elégtelen, játéknak meg kicsit drága. Gazdagék pedig nem ilyen kacatot fognak venni a csemetének.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #121 üzenetére

    Nem tudom, tesóm és köztem van korkülönbség de mai napig nem kell neki suliba gép, pedig most ballag. Biztos ő csinál valamit rosszul.

    A Chromebook piacának a törtrésze kedvéért kell is az ilyet kiadni ó igen :DDD Már alig várom a vevőket akik tépik kifelé az ajtót, hogy végre, megérkezett, adjatok 2-t kapásból :N

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • ROBOTER

    addikt

    válasz Jim Tonic #130 üzenetére

    Ők se azt mondták, hogy senki nem fogja megvenni, csak hogy hülyeség megvenni. Nem ugyanaz. :)

    Egyébként meg az utóbbi 3..4 évben hány cég égett be brutálisan a terveivel, nagyotmondásával, piackutatás ide vagy oda? Amikor az iPad megjelent és jöttek az első ellenfelek, hány cég égette magát hülyére a végén harmadára leárazott tabletekkel? Microsoft, Toshiba, Motorolasoroljam? Ők nem végeztek piackutatást? A Nokia elég nagy cég volt, hogy most az, amiért ismert volt ne létezzen?

    [ Szerkesztve ]

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #134 üzenetére

    Hulladékok eladásával mindig is jól lehetett keresni, lám, manapság már nem is nagyon divat nem azt gyártani, mert úgyis elviszi a jónép az adatlapok miatt, meg a mókusvakító fícsörök megmossák az agyat. Nem véletlen van pánik sokunk közt, hogy mi lesz a következő notink.

    Itt most az volt a téma, hogy user szempontból ennek van-e értelme. Nincs. A piackutatás meg úgy amblokk nem érdekel engem sem és szerintem a vásárlókat sem, főleg ha hülyeségeket hoznak össze, amitől a falat kaparom. Minket az érdekel, hogy ne folyjon a homlokomról patakokban a víz mikor kiveszek egy notit a dobozból. Mert mindig felborul a hőháztartásom, hogy na, most éppen mit kéne rásózni az emberekre 2 kilóért. Vagy 3-ért. Az esetek többségében sz@rt. Na ezt kéne jól kikutatni.

    szerk.:
    Amivel végre normálisan lehet szövegbevitelt eszközölni.

    Pfúúúúú :DDD :DDD :DDD Na hát itt behaltam. Tudod mit tesz egy trendi tini akinek van trendi netbookja, ami szerinted alkalmas erre? (Sajnos csak tesóm illetve szűk társaságból tudok kiindulni mert ezeket tudom megnézni sunyiban) Nos, leülnek asztali elé, mert azt látják rendesen és van méret meg billzet vagy mondjuk anyám T60 IPS-e elé lehuppan és veri neki a facsét meg a többit. A kérdésemre a válasz: lassú, kényelmetlen, pocsék kijelző. És ezt nem csak 1 vásárló kente már vissza ugyanígy a fejünkre, bár nyilván a piackutató szerint hülye vagyok meg mindenki más is. Ez van.

    És nem az iskolás veszi magának, hanem a szülőtől kapja.

    Ha a szülő le akarja szoktatni a gépezésről és nyomorgatni a gyereket, akkor vegyen neki csak ilyen gólemeket. Egyből rászokik a kocsmákra, az ziher.

    Mi az, hogy normális laptop? Ne dobáljunk már ilyen üres frázisokat.

    Ugyaaan, nem üres az. Első körben: tudj rajta gépelni. Mármint nem úgy, mint a tabletesek mondják, hogy fúúú hát ez tök jó kis billzettel. Teszteltem, nyugi. 2 ujjam gyulladt be úgy a 2 hetes teszt végére, hogy nem bírtam rendesen hajtogatni. Továbbá: lásd amit csinálsz. Nem látod, mert 10 éve különb kijelző került a notikba, mint most ezekbe a mocskokba. Szemüveg rulez.

    Mire kell egy középiskolásnak, de akár egy egyetemistának a laptop? Dolgozatot írni, internetezni. Arra ez teljesen megfelel.

    Teljesen megfelel. Amennyiben mondjuk 2 biten el tudja tárolni az illető agya a teljes életciklusát. Menj el és cserélgesd ki a wines és office-os notebookokat a kolikban droidos ilyenekre. Ha megúszod 1 hét után tízezer anyázós mail nélkül, vendégem vagy egy bármire.

    Könnyű, olcsó, rengeteg rá az ingyenes program.

    Kicsit közhely, de hát ugye tudjuk: semmi sincs ingyen. Itt azért van ingyen, mert elhalt agysejtekkel fizetsz érte.

    Ezt melyik, általad "rendesnek" nevezett laptop tudja?

    Egyik se és jó ideig nem is fogja tudni. Dupla ennyiből is éppen kapható nem szemét 10"-ban. Nyilván azért mert köcsög gyártó drágán adja és nyer rajta, véletlenül sem azért, mert egyszerűen pofátlanság annál olcsóbbra és szemetebbre csinálni bármit is.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #136 üzenetére

    Igen. Piac. Le lett írva ez a szó. Micsoda dramaturgiai részlet. Ettől még mindig nem változik semmi: hülyeség a kutatás és ugyanúgy kuka lesz ahogy van :B

    Úristen mekkora elbaltázott párhuzam :DDD Kicsit eltévedtél, nem használt és új párhuzam volt, se nem extrém magas és extrém alacsony igények összevetése. Főleg nem mentalitás meg etc etc. ez nagyon hülyeség lett itt.

    Segítek: Ha megvetted a Dacia Logant (amiben majd mekkora móka lesz cserélni a kormányművet ami állítólag szépen döglik és több száz k a csere, kezdődik a GTK ugye, máris megérte :K ) úgy, hogy volt egy Astra 1 millával többért, klímával, rendes motorral és vastagon jobb kényelemmel és autózható autó érzéssel akkor igen, egyik kocsi, másik kocsi. Egyikkel a nap végére 8 energiakockád fog eltűnni és megbolondulsz a váltótól a zajtól és mindentől, addig az Astra levesz neked mondjuk 5-öt, nem kell viaskodnod azzal a felfoghatatlan váltóval, meg nem kell füldugasz elviselni a motort és megsülnöd nyáron.

    Remekül írod, adott munkára kell valami célszerszám. Ha neked gépelni kell és multitaskolni, mégis hordozni stb. akkor 12-13"-os noti kell, lehetőleg normális kivitelben és windows vagy linux alapokon, amire felmegy az office az érettségire tanuláshoz.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Jim Tonic #136 üzenetére

    A többiek pedig pont azt próbálgatják veled megértetni, hogy ez a cucc jóformán ALAP dolgokra sem elég. Nem kell értetlenkedni, ezen már a középsulis beadandóimat sem tudtam volna megírni valószínűleg.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #139 üzenetére

    Ha úgy lenne, hogy ez Chromebook lenne, akkor minden bizonnyal talán lenne valami értelme ezt ide berakni. Főleg minden más eladással együtt. De mivel nem az, így első 2 mondat kuka. Pipa.

    Amúgy szerintem sem annyira érdekes, főleg úgy, hogy tudjuk itthon is mennyire ment a netbook amíg tolta ezerrel minden média. Aztán most szopóka van, van ilyen :B

    A nyugat meg 2 szempontból marhára nem érdekes: ahová haladunk az nem a nyugat, plusz megnézem hogyan adtad volna be tesóm és az én régi infótanáromnak is, hogy a te akármilyenbúkodon elkészített office akármi igenis jól van formázva (ha van olyan opció, mint rendes MS-ben arra a feladatra egyáltalán) és te ezt így fogod beadni és kéred, hogy úgy mérlegeljen. Mint macskát... úgy kentek volna kifelé. Ez nem így megy, nyugatozhatsz, trendelhetsz, fejtetőn pöröghetsz napestig, ez nem változik meg.

    A trendek tehetnek pedig egyet nekem: nyugodtan hagyjuk meg a köznépnek akik igénylik a vakítást, aki pedig szeretné használni is a dolgait maradjunk a humanoidok számára használható eszközöknél. Olyan elqrt touchpad és trackpoint kombókat sikerült a billzetek mellett kiadni business classban az elmúlt 1-2 évben, hogy erősen kell tippelnem idegenekre és egyéb fajokra, mert a trendi kinézeten kívül sokra nem használhatóak ezek (sem).

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #141 üzenetére

    Itt ugye megint az van, hogy jobban tudod, mint egy 25 éves francia cég. Maximális magabiztossággal.

    Maximális magabiztossággal tudom kijelenteni, hogy ez nem egy Chromebook. De ha úgy látod ez egy Chromebook, fejet hajtok. 4 kereke van és gurul, kocsi-kocsi. Igaz.

    A tabletek elsőre senkinek nem kellettek. A sztori folytatása gondolom megvan.

    Gondolom az is megvan miért. Súgok: nem azért, mert továbbra is trágyadomb hardvert-kijelzőt vagy még ennél is pusztulatosabb dolgokat raktak bele.

    Szerintem itt magad sem tudod, mit akartál mondani.

    Meglepődnél: de.

    A dolgozatokat nem elektronikusan szokás beadni, de a PDF mindig megoldás.

    Bííííp: telihamis. Középsuliban most és eddig is nagyon durván megkötött módokon adtál be doksikat. Legalábbis az ország keleti felében így megy, lehet nyugatabbra nem. PDF-en biztosan meg is tudod nézni a Word formázásokat, nyilván. Profizmus.

    Két egyetemet jártam ki, mindkettőt meg tudtam volna ezzel csinálni. Durva, mi?

    Nem, nem az a durva. Az a durva, hogy 2 egyetem után sem érted meg azt, hogy nem azért nem rakunk át dolgokat PDF-be középsuliban, mert nem értünk hozzá, hanem mert a formázásokat nem látod viszont. Amúgy riszpekt érte. Én 4 oprendszerrel és mindenféle vasakkal is pont kihúzom agyérgörcs nélkül, de ez az én kicsinységemet mutatja sajnos ezek szerint.

    Nem azt mondtam, hogy órán használja, bár egyetemen erre is lehetőséged van, hanem azt, hogy ezen netezzen, írjon meg dolgokat. Nem tudom, ezen mi olyan nehéz.

    Nem nehéz. Fastummal kenegetni az ujjaidat heteken át, mert begyulladtak és a hülyéje saját egészségét nem kímélve megnézte milyen lenne egy rendes laptopot cserélni tabletes-billzetes dologra, na az a nehéz. El sem hiszed mennyire összekensz vele mindent.

    Így van. Viszont létezik a fordítottja is, amiben magadra ismerhetsz. Amikor elvből ellenkezel, nem érdemből.

    Elvből ellenzem a kerek kerék szögletesre cserélését, a hiba nyilván ez. Nincs bajom az újjal, tökre zsír dolgok születnek. Manapság már kapsz akár nem hányingert keltő kijelzőt 200k körül laptopban, legtöbb tabi IPS stb stb. ez csodaszép. Az kevésbé, hogy ha a space mellé lerakja valaki az "í"-t meg a home-end kombót a caps helyére akkor tapsolni kell, mert innováció. Köszi, nem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #143 üzenetére

    Egyetlen Word vizsgáért kellene laptopot venned windows-zal, office-szal?

    Amennyiben kolis vagy és amennyiben annyi esze volt a szülőknek, hogy ilyen vackot vegyenek a kölöknek és nincs lehetőség a koleszban gyakorolni normális körülmények között (én nem sok ilyenről tudok a tripák földrészen, pedig koliban otthon vagyok) akkor igen. Mondjuk a vizsga inkább legyen érettségi és máris talán mocskabb a helyzet, de év közben is ugyanúgy kellett bepörgetni a doksikat most is és nekem is virtuálból futott win7 alatt a win, mert így oldható meg. De megoldható. Droid alatt nem fogsz win7-ez futtatni, szopó.

    Esetleg megírod ezen, lemented open formátumban, a számtech laborban meg leformázod, ha Wordben kell

    Vadász-vadász. Nem a szöveg a lényeg. A feladat 90%-a a formázás, nem gépelés. Part szakad, megérkeztünk.

    A többit hagyjuk.

    Ok.

    Biztosan jobban ismered a trendeket. Mindenkinél. Tippem, hogy írj nekik levelet, amiben kifejted, mekkora ökrök. Hátha Te leszel az új CEO.

    Ha nem érted meg amit más leír, ne légy cinikus. "Sose szabad fullba nyomni a kretént."

    Másik tippem, hogy 2017-ben adj el 14,4millió Fastum gélt a Chromebook vásárlóknak.

    Az én tippem, hogy kérdezd meg mennyire van nekik mellette más cuccuk is. És mennyire használják szöveget formázni. Meg úgy mennyire nehéz megérteni, hogy ezen ez nem megy és nem is erre veszik és használják.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #145 üzenetére

    Én is súgok. Az első generációnál az OS volt a legnagyobb gond.

    Látod, meg is van a legnagyobb probléma megint, ez egy sima android. Ismét az OS a legnagyobb gond. Csak most még azzal is megfejelte az értelmiség, hogy megpróbálják ráhúzni, hogy ebből lesz mindenes laptopos. Pedig nem. Ebből egy mindenes semmis lesz.

    Egy infós formázós feladat miatt veszel neki laptopot win7-tel, office csomaggal? Mert akkor az nem 55e, hanem 200. Egy házi miatt. HINT: Online irodai csomagok, google, Microsoft, stb.

    Válaszoltam. Leírtam szerintem érthetően, csak az agy kihagy és néha cserben hagy, nem bírod bevésni a kobakodba. Hogy ha 1 rohadt házit kell megírnod, oké, megoldod valahogy. De kérdezd meg hány ember készült fel androiddal közép meg emelt infós érettségire ami elég népszerű volt régen meg ma is. Meg azt is hány szeretne. Kiröhögnének. És amúgy igen, egy rendes noti office-al ha nincs semmilyen akció és kedvezmény az lesz 2 kilóban. Vagy ha erre nincs pénzed, elmész egy pár remek használtas boltban és megúszod fele ennyiből is simán még mindig garival. És nem1 házira vetted, hanem hosszú távra, mindenre.
    Jha és nem 200. Hanem 255. Mert ugye megveszed ezt a vackot és mikor rájössz, hogy elqrtad, venned kell mellé rendes gépet is.

    Kicsit beragadtál a házihoz, nem? De még mindig ott vannak az online szerkesztők.

    Te pedig beragadtál a mindenki nyugati, böngészőből megoldja embernél. Az online szerkesztő remek dolog, én is szoktam használni amikor fapad dolgokat kell 3-4 eszköz között mozgatni meg csoportban. Már vastagon elhasalsz egy közepesen bonyolult excelből is vele. Anyáméknál semmi komolyabb nincs, elég fapad Word. Egy óra után elküldött melegebb helyekre, mikor mondtam jó lenne nekik az online is. Ez is egy kiegészítő egy pótlék. De nem helyettesítés és alternatíva. Ezt kéne már megérteni. Ha nem megy hagyjuk.

    Khm, ezek jót mosolyogtam.

    Ugye? Imádom, remek film :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #147 üzenetére

    Kb. fogalmad sincs, mire lehet használni az Androidot. Ott maradtál, hogy valami olyasmi fut a nyomkodós telefonokon.

    Volt HD2-m, ami a mekka volt bubusgatásban és tutujgatásban, meg egy időben ízleltem, hogy milyen lenne droidra fejleszteni. Nem jött be. Mint ahogy nem jöttek be az 40k-val bezáródós droidos tabok sem. Felette már tök jó dolgok vannak, olcsóbb márkákból is. Jha, hogy az egy tablet. Nem szóltam, jó az laptopnak is, na, mert miért ne, hát meg van mondva, hogy megoldva, mindenki kussol innentől.

    A helyzet az, hogy nem írtad le érthetően. Sőt, kb. semmit sem írtál le azon kívül, hogy 0 az informatikai tudásod. Sorolod, mit nem lehet, de egyrészt lehet, másrészt még mindig egyetlen tárgyról beszélsz. Mennyien is tesznek infós érettségit? Mi van a többiekkel? Azért vegyél laptopot, mert azzal tudsz infós érettségit tenni? Hányas voltál marketingből?

    Kemény a menet. Ez van. Az a legjobb, hogy úgy tűnik nulla informatikai tudással is el lehet végezni egy mérnök informatikus képzést a BME-n :DDD Állati jó már nekem, ez még egy lendületet adott, hogy befejezzem végre és aztán a szokásos magyar mentalitással nyáladzak a papírra :K

    Sorolod, mit nem lehet, de egyrészt lehet

    Toljad főnök! Várom is ahogyan videón bemutatod egy komplett érettségi megoldását egy ilyenen. Vagy egy kircsi ppt-t. Vagy csak úgy általában rádusz egy egeret meg egy pendriveot egyszerre :DDD és másolsz valamit a gépedre, egy laza filemt akár. Vagy ilyen nagyon durva és horror eseményeket. Benny Hill theme legyen alatta majd :K

    Mennyien is tesznek infós érettségit?

    Azok akik csak ilyet vesznek szinte biztosan nem, tehát össz érettségizők-csak Arcbook vásárlók.

    Mi van a többiekkel?

    Elmentek a boltba és vettek notebookot vagy asztalit.

    Azért vegyél laptopot, mert azzal tudsz infós érettségit tenni?

    Ha nem autofellatio a cél, akkor igen. De leginkább azért, hogy ne legyen tele a lakás felesleges vackokkal.

    Hányas voltál marketingből?

    És te hány pontot szedtél össze magyar érettségin szövegértelmezésből? (1:1, ott a szerva)

    Én meg őket, mert ha nem tudják megoldani, akkor annyit ér a tudásuk.

    Lakik velem egy ELTE rendszergazda tök véletlen. Ő nem tudja megoldani. Most küldöm le benzinért, hogy elégesse a diplomáját, még jó, hogy 400 forint alatt van már literje.

    Mondom ezt neked mérnök informatikusként.
    Keblemre!

    India az egyik legfejlettebb informatika oktatással rendelkezik. Biztosra veheted, hogy nem 255e forintos eszközökön dolgoznak. És azért annyira jók az informatikusaik, mert pontosan veled ellentétesen gondolkodnak.

    Blablabla, töltelék. Nem érdekel India sem. Nyugat sem. Itthon érdekel első sorban. Felőlem fejleszthetnek lyukkártyán is, ettől pont nem változik semmi. Az biztosan nem, hogy sajtreszelővel akarunk még mindig szexuális tevékenységet végezni. Ami állítólag van olyan jó, mint nővel.

    Életszerű példa, de tényleg. Biztosan hirtelen tudsz is olyat mondani, amit az online Excel nem tud megoldani, pedig annyira sokan használják.

    Sőt. Olyannyira nem bonyolut formázások miatt kellett minden cikkírónak 2013-ra állnia, hogy el sem hiszed. Egy kis átmenetes szín ide, egy kis egymásba ágyazott függvény oda és huss! Máris megbukott minden létező nem MS 2013. Kipróbáltam, nyugavér. Ez van. De ha kívánod, akkor mailben kapsz pár kész sort és berakhatod online, mindent ott lesz-e ahol volt addig is. Drukkolok.

    Én meg most elmondom neked, hogy a cégnél a userek 99%-a átállítható lenne online Wordre/Excelre.

    Csináld. Meg akkor nálunk is. Még fizetek is, komolyan. Én is jobban szeretném online csinálni ezeket.

    Igen, anyukád az megint jó példa. De legalább tudom, kitől örökölted a rugalmasságodat.

    Szezont a fazonnal. Mikor rájössz, hogy hopp, ez online, hopp, itt elég érzékeny adatok vannak, hopp, szanaszét van dobálva minden menü és hopp ehhez totálisan át kéne szervezni amblokk egy egész polgármesteri hivatalt mindennel...na akkor lehet tiltakoznál te is. Ha meg egy 4:3-as arányú IPS-es nagyfelbontású tokkal-vonóval 40k-s gép helyett drágábban odavernél neki egy ilyen gyöszt, megkapnád az év szemöldökborzolás nyertesét.

    Ha nem tudsz reagálni nincs gond. Előrébb tízezer karakter óta nem jutottunk.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Jim Tonic #147 üzenetére

    Volt Asus transformerem, semmilyen produktív tevékenységre nem volt használható (pedig volt billzetes dokkoló, egér, jelly bean, minden ami kell). Az esetek 90%-ában a szobámban lévő PC-t használtam rajta remote desktoppal. Kapásból az ablakkezelés hiányánál bukik a dolog.

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Jim Tonic #128 üzenetére

    Persze, meg speci nyomtatot is fognak venni emiatt a szutyok miatt... A kereskedonek tuti biznisz. :D

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #152 üzenetére

    Nem tudtam kivenni teljesen, hogy miért laksz egy ELTE-s rendszergazdával, de ez rátok tartozik.

    Azért mindig megragadod a lényeget :DDD Kegyetlen.

    Azt megint nem értem honnan a Jóistenből jönnek neked olyanok, hogy ezt oktatnak, meg ez van és az van. Foggalmam sincs. Jó dolog, mikor átfogalmazunk 1-2 szót és máris más lesz a vége, de ne már, ez olyan "nem trendi", éljek ezzel a kifejezéssel, megtetszett :B De már engem sem érdekel, vakablak szindróma.

    A további legjobbakat :R

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Jim Tonic #152 üzenetére

    Persze hogy mindenre van megoldás, csak nem mindegy, hogy mennyire kivitelezhető adott esetben.
    Ha emiatt venned kell egy új nyomtatót is, akkor helyből bukta. És továbbra is csak ismételni tudom magamat. Teljesen mindegy, hogy milyen formában, de a hálózati/vezeték nélküli nyomtatás egy átlag felhasználó számára nem triviális, ne magadból indulj ki. Az átlag felhasználó már annak örül, ha a megfelelő lyukba be tudja dugni a kábel megfelelő végét.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #152 üzenetére

    Utolsó utáni: Onnan tudom most már bizonyosan, hogy write onlyban tolod, hogy felírtad a 255rugós notit. Ha legalább egyszer elolvastad volna azt amit írtam, nem pedig csak számokat meg szavakat szednél ki, akkor ezt nem írtad volna le.

    Sajnálom, pedig tényleg érdekelt volna egy kollega megoldása megoldhatatlan problémákra, de ez így maradt. Peace :R

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák