Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz Tikakukac #140 üzenetére

    Ha úgy lenne, hogy ez Chromebook lenne, akkor minden bizonnyal talán lenne valami értelme ezt ide berakni. Főleg minden más eladással együtt. De mivel nem az, így első 2 mondat kuka. Pipa.
    Itt ugye megint az van, hogy jobban tudod, mint egy 25 éves francia cég. Maximális magabiztossággal.

    Amúgy szerintem sem annyira érdekes, főleg úgy, hogy tudjuk itthon is mennyire ment a netbook amíg tolta ezerrel minden média. Aztán most szopóka van, van ilyen
    A tabletek elsőre senkinek nem kellettek. A sztori folytatása gondolom megvan.

    A nyugat meg 2 szempontból marhára nem érdekes: ahová haladunk az nem a nyugat, plusz megnézem hogyan adtad volna be tesóm és az én régi infótanáromnak is, hogy a te akármilyenbúkodon elkészített office akármi igenis jól van formázva (ha van olyan opció, mint rendes MS-ben arra a feladatra egyáltalán) és te ezt így fogod beadni és kéred, hogy úgy mérlegeljen. Mint macskát... úgy kentek volna kifelé. Ez nem így megy, nyugatozhatsz, trendelhetsz, fejtetőn pöröghetsz napestig, ez nem változik meg.
    Szerintem itt magad sem tudod, mit akartál mondani. A dolgozatokat nem elektronikusan szokás beadni, de a PDF mindig megoldás. Két egyetemet jártam ki, mindkettőt meg tudtam volna ezzel csinálni. Durva, mi?
    Nem azt mondtam, hogy órán használja, bár egyetemen erre is lehetőséged van, hanem azt, hogy ezen netezzen, írjon meg dolgokat. Nem tudom, ezen mi olyan nehéz.

    A trendek tehetnek pedig egyet nekem: nyugodtan hagyjuk meg a köznépnek akik igénylik a vakítást, aki pedig szeretné használni is a dolgait maradjunk a humanoidok számára használható eszközöknél.
    Így van. Viszont létezik a fordítottja is, amiben magadra ismerhetsz. Amikor elvből ellenkezel, nem érdemből.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák