Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #145 üzenetére

    Én is súgok. Az első generációnál az OS volt a legnagyobb gond.

    Látod, meg is van a legnagyobb probléma megint, ez egy sima android. Ismét az OS a legnagyobb gond. Csak most még azzal is megfejelte az értelmiség, hogy megpróbálják ráhúzni, hogy ebből lesz mindenes laptopos. Pedig nem. Ebből egy mindenes semmis lesz.

    Egy infós formázós feladat miatt veszel neki laptopot win7-tel, office csomaggal? Mert akkor az nem 55e, hanem 200. Egy házi miatt. HINT: Online irodai csomagok, google, Microsoft, stb.

    Válaszoltam. Leírtam szerintem érthetően, csak az agy kihagy és néha cserben hagy, nem bírod bevésni a kobakodba. Hogy ha 1 rohadt házit kell megírnod, oké, megoldod valahogy. De kérdezd meg hány ember készült fel androiddal közép meg emelt infós érettségire ami elég népszerű volt régen meg ma is. Meg azt is hány szeretne. Kiröhögnének. És amúgy igen, egy rendes noti office-al ha nincs semmilyen akció és kedvezmény az lesz 2 kilóban. Vagy ha erre nincs pénzed, elmész egy pár remek használtas boltban és megúszod fele ennyiből is simán még mindig garival. És nem1 házira vetted, hanem hosszú távra, mindenre.
    Jha és nem 200. Hanem 255. Mert ugye megveszed ezt a vackot és mikor rájössz, hogy elqrtad, venned kell mellé rendes gépet is.

    Kicsit beragadtál a házihoz, nem? De még mindig ott vannak az online szerkesztők.

    Te pedig beragadtál a mindenki nyugati, böngészőből megoldja embernél. Az online szerkesztő remek dolog, én is szoktam használni amikor fapad dolgokat kell 3-4 eszköz között mozgatni meg csoportban. Már vastagon elhasalsz egy közepesen bonyolult excelből is vele. Anyáméknál semmi komolyabb nincs, elég fapad Word. Egy óra után elküldött melegebb helyekre, mikor mondtam jó lenne nekik az online is. Ez is egy kiegészítő egy pótlék. De nem helyettesítés és alternatíva. Ezt kéne már megérteni. Ha nem megy hagyjuk.

    Khm, ezek jót mosolyogtam.

    Ugye? Imádom, remek film :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák