Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Mr. Byu #305 üzenetére

    Csak ezzel az a baj, hogy minimálisan vastagabb, sokkal erősebb gépet kapsz ennek a feléért, akkor már nem éri meg. Magyarországon a MacOSX-et az favorizállja, aki ismeri, ez jelenleg 1%. Szóval ez sem jó érv. Valamint 470 000 Ft egy vicc ezért az elavult vashalmazért, mi 3 éves technológiát tartalmaz, és igazából internetezésen, filmnézésen felül semmire nem alkalmas MacOSX ide vagy MacOSX oda. Szóval nem nem éri meg az USA árhoz képesti másfélszeres árat. Vajon ez miért marad ki mindig a Prohardver cikkekből. Valamint ha választani lehet egy nem sokkal vastagabb ProBook 5330m, vagy egy Lenovo ThinkPad X1 között, hiába fut rajta Windows alaphelyzetben is sokkal olcsóbban hozzájut az ember, ki lesz az aki Air-t vesz majd. Csak mert amiket felsotoltam már Sandy Bridge platformra épülnek, ami kb Makó Jeruzsálem szintre van a Core 2 -től.

    Szóval ez egy Luxus termék, aki pedig erre kuporgat, az is hülye, mert nem fog 10 évig menni, cserébe már most baromira elavult. Szóval nem jó érveket hoztál fel.

    "2010-ben a Pro kapott egy nagy pofont az Air-től, amit 2011-re se hevert ki, de 2012-ben valószínűleg visszapofoz. "

    Hát a kinézetben igen, de azért ne hasonlíts össze egy ULV nagyon elavult processzort egy i7 teljesértékű processzorral. Az AIR azok notebookja lesz aki villogni akar ennyi, nem azoké akik használják is a notebookjaikat, mint én. Aztán ha az élményes dolognál arra gondoltál, hogy majd jól megnéznek az utcán, akkor ez igaz, de a használati élmény az majd kb egy E350-es AMD-s Sony notebook használhatóságát éri el a 11"-os air, a 12-as meg egy olcsóbb bármilyen konzumer gépét.
    Ott az SSD, de az élettartalma is annyi lesz majd.

    Szóval a kuporgatás, és az SSD miatti élettartam erősen ellentmond egymásnak.

    Aki pedig szakember, az eddig sem MacBook-ot vett és ezután sem azt fog venni, bárhogy nyomját itt is.

    Nem éri meg Magyarországon.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák