Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz huan #535 üzenetére

    "Ami OTA-n jött,gondoltam stabil"
    Közel sem, főleg ha nexusod volt amint említetted. Az a telefon arra való hogy elsőként kapd meg a legújabb rendszert és egyúttal önkéntes béta teszter is legyen.

    "Linket nem tudok, de egy kínos rendőrségi ügytől én is mentesültem volna. Lehet valami alkalmazás szivárogtatta,nem tudom."

    Mivel én sem tudok ilyenről, sőt eddig még senki nem hozta le hogy az android jelszavakat meg a bankkártya adatokat szivárogtatna, igy szinte biztos hogy valami kártékony alkalmazás csinálta (esetleg mókolt rom).

    Ezek ellen viszont iphone sem véd.

    "A szifont használók mondják, hogy "működik és kész", ezért hibamentesebb, gondolom."

    Ez androidra is igaz. A probléma csak abban van hogy általában a user megveszi a 30 ezres androidos telefont a tescoban, majd közli hogy sz@r lassú (valóban), aztán vesz egy 50 ezreset, még mindig sz@r lassú majd megunja a szarakodást az androiddal és vesz 250 ezerért egy szifont. És megállapítja hogy a 30 ezres androidos telefonhoz képest a szifon egy istenkirály telefon (és ez is igaz).
    Csak épp almát hasonlít körtével és nem a 250 ezres androidos telefont hasonlítja a 250 ezres szifonhoz.

Új hozzászólás Aktív témák