Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz x_o_n #920 üzenetére

    Ezek közül leginkább a Sapphire és a Gigabyte ajánlott, a többi B kategóriás minőséget/hűtést tekintve. MSI-ből én csak a Gaming X-et tudnám ajánlani, a Mech és az Evoke nem sikerült a legjobban.
    A drágábbak közül a Strix-nek van baja rendesen, a Nitro-t mindenki dícséri, megfelelő áron megérheti, illetve a fentebb említett MSI Gaming X ami még elég jó, vagy a PowerColor Red Devil(ettől a gyártótól az olcsóbb, két ventis Red Dragon is jó választás).

    Drivereket nézve a legújabbal nekem nincs különösebb gondom, pedig a megjelenéskoriakkal szívtam mint a torkos borz, igazából az ideiek már mind használhatóak, a magam részéről ha biztosra akarsz menni, a legutóbbi WHQL verziót(20.2.2) javaslom feltenni, és telepítéskor kiválasztani a pucolással egybekötött módot. Ha valami hibába futnál, akkor érdemes feltenni az "opcionális" verziók valamelyikét.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák