Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz andy19770128 #659 üzenetére

    Igen, nekem már nagyon rég volt Nvidia kártyám, talán 2008-ban utoljára, szóval én nem tudom, de mások is észrevettek hasonlót, az Nvidia fakóbb.

    [link]

    Pár youtube tesztet megnéztem erről a Radeon VII kártyáról, hát olyan "meh". Dicséretes hogy igyekeznek, és felkínálnak alternatívát, nem rossz a termék. De nem is olyan hűdejó. Hát úgy szódával elmegy, aki AMD-s az örül neki, hogy vehet, de ennyi. Az igazi slágertermék a Navi lesz remélhetőleg, én majd abból vásárolok egyet, ráér, addig elvagyok a RX 470-essel.

    apasztalatom szerint egy két kivételt leszámitva (9700 pro és hd4870) a radeonok lesssabbak voltak az aktuális nvidia kártyák melett. Ezt nem így kell nézni. Lehet hogy a csúcskategóriában általában az Nvidia volt a nyerő, általában, mert volt amikor tényleg a Radeon volt a gyorsabb főleg a Dual GPU-s cuccok, de azonos árszinten versenyképesek voltak, sőt gyakran olcsóbbak azonos teljesítmény mellett. Ezért is volt nekem a 8600GT-m után, 3850, 4850, 5850, majd RX 470 (és majd gyengébbik Navi), nekem ezek váltak be, ezek a legjobbak ár/érték szempontjából.

    (Ja és processzorból is az ár/értékben legjobb Intel Xeonokat nyúzom már jópár éve)

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák