Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olympos

    aktív tag

    válasz Komplikato #363 üzenetére

    nem...nehogy félreértsük egymást és elbeszéljünk egymás mellett.

    természetesen minden GCN alapú játék profitálni fog belőle. HD7000 széria, Rx XXX széria, stb., mind!

    én azt mondom, hogy az AMD kidobott egy kártyát R9 290X néven, ami hardveresen nem lett jobb, mint a Titan. úgy lehet jobb szoftveresen, hogy játékokat írnak a nem nyílt forráskódú Mantle-ra, így bizonyos játékok (AMD envolved) jobban fut(hat)nak rajta, mint az nVidian.
    ebben semmi új nincs.

    ha most az nVidia jött volna ki egy ilyen új dologgal - mint ahogy az AMD a Mantle-val -, például most dobnák ki a PhysX-et, akkor ugyanígy állnánk a PhysX-hez, mint ahogy most hozzáállunk a Mantle-hoz.
    (gondolom nem csak a PhysX van az nVidianak, javítsatok ki nyugodtan, nem vagyok benne otthon.)

    de mivel nem az AMD körül forog a világ és az nVidia sem egy pancser csapat, ezért az Nvidia továbbra is fog játékfejlesztőket támogatni (ahogy eddig is tette), ha a játékokat az ő motorjukra írják. ne ezeknél meg a GCN előnye lesz egyenlő a nullával és a Titan veri el az 290X-et.

    erre értem, hogy ha van elég pénzed, akkor legyen VGA kártyád ebből is, abból is :)
    ...tiszta röhej!...lassan "konzol" szintre süllyed a PC ipar és a játékoknál is meg kell nézni, hogy milyen VGA kártyát vegyél - de alaposan! - úgy, ahogy megnézed, hogy Xbox, PS3, stb. konzolokon milyen játék futhat.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák