Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz GerykO #593 üzenetére

    Akkor harmadszor is leírom, amit már egyszer leírtam. Most szerkesztettem is, csak a wifim miatt lejárt az időlimit. :O
    Szóval. Létezik olyan felhasználó, akinek nem kell ekkora teljesítmény, az választhatja az E240-et, mivel abban csak egy mag van, valószínű kevesebbet is eszik picit. Választhatja az ontariot is, ami 9W TDP-jű, vagy az embedded lapokat 5W TDP. Nézzük mi van az intel oldalán d510 TDP-je 13W, mégis egy szinten fogyaszt vele a 18W-os E350, ami porig alázza. De akkor nézzük a legkisebb fogyasztású GSEJTet, 5W inteles TDP, szemben Ontario c-50 9W TDP-vel, megint csak egy szinten lesz a kettő valós fogyasztása. (Matek 18-13=5 ; 9-5=4 ; vagyis max 1~2W eltérés lehet a kettő közt. A GSEJT egymagos, a c-50 kétmagos, teljesítményben szerintem a c-50 lesz a gyorsabb. GPU részét is magyarázzam? Lehet a c-50 már nem vinne el egy BD3D-t, de a GSEJT még linux alatt is küzd a 720p-vel, az 1080p-t meg nem említeném. Hja és ~40ért kapsz GSEJTet, ha egyáltalán még kapsz.
    Akkor miért is lenne az Intel a császár az mITX lapokban?
    Majd egy hónap múlva mikor a hozzászólásaid elolvasása után egy százas szöget beleversz az asztalba majd megfejeled azt, akkor gondolj arra, hogy hányszor mondtuk, hogy csak magadat járatod le.
    Találsz még a kákán csomót Tompika?
    Akkor most had beszélgessenek a nagyok egy picit. ;]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

  • lenox

    veterán

    válasz GerykO #593 üzenetére

    Rosszul erted (szokas szerint), nem ezert szar, hanem azert nem tudom en levonni ez alapjan a kovetkeztetest, hogy tobbet vagy kevesebbet rendelnek belole, mint atombol, mert az, hogy hiany van belole, az nem mond semmit a konkret mennyisegrol, meg az atom eladasi mennyisegerol sem, ugyhogy nem tudom oket osszehasonlitani. De ha te tudod, akkor magyarazd el nekem legyszi. Persze ez meg mindig nem mondja meg, hogy mennyi ebbol mini-itx.

    #592:

    Most nem ertem. Megsertodtel a write-onlyn, de nem nezed meg, hogy a sajat hozzaszolasod melyik reszet ideztem?

    Huhh, akkor tehát mindez a sok szócséplés,

    Ugye, en mondtam, hogy olvasni is kene...

    Mert szerinted jobb választások az Atom+Intel grafika vagy a CLUV Celeron+ION, 46K-ért

    Ezt se sikerult elolvasni. Eloszor is nem cluv hanem culv, masreszt nem mondtam, hogy pl. a su2300+ion szerintem jobb valasztas, hanem kivancsi voltam ra, hogy az mit tudhat. Amire azt irtam, hogy szerintem jobb valasztas az 775-os. Johet a hulyezes :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák