Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz GerykO #593 üzenetére

    Akkor harmadszor is leírom, amit már egyszer leírtam. Most szerkesztettem is, csak a wifim miatt lejárt az időlimit. :O
    Szóval. Létezik olyan felhasználó, akinek nem kell ekkora teljesítmény, az választhatja az E240-et, mivel abban csak egy mag van, valószínű kevesebbet is eszik picit. Választhatja az ontariot is, ami 9W TDP-jű, vagy az embedded lapokat 5W TDP. Nézzük mi van az intel oldalán d510 TDP-je 13W, mégis egy szinten fogyaszt vele a 18W-os E350, ami porig alázza. De akkor nézzük a legkisebb fogyasztású GSEJTet, 5W inteles TDP, szemben Ontario c-50 9W TDP-vel, megint csak egy szinten lesz a kettő valós fogyasztása. (Matek 18-13=5 ; 9-5=4 ; vagyis max 1~2W eltérés lehet a kettő közt. A GSEJT egymagos, a c-50 kétmagos, teljesítményben szerintem a c-50 lesz a gyorsabb. GPU részét is magyarázzam? Lehet a c-50 már nem vinne el egy BD3D-t, de a GSEJT még linux alatt is küzd a 720p-vel, az 1080p-t meg nem említeném. Hja és ~40ért kapsz GSEJTet, ha egyáltalán még kapsz.
    Akkor miért is lenne az Intel a császár az mITX lapokban?
    Majd egy hónap múlva mikor a hozzászólásaid elolvasása után egy százas szöget beleversz az asztalba majd megfejeled azt, akkor gondolj arra, hogy hányszor mondtuk, hogy csak magadat járatod le.
    Találsz még a kákán csomót Tompika?
    Akkor most had beszélgessenek a nagyok egy picit. ;]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák