Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Peak #17 üzenetére

    Az acer noti szervizelése körül nincs minden rendben. Olvasni itt is történeteket. Én is félve kezdtem csomagolni a sajátomat, makróval jártam körbe a gépet dátumozva, mindent leírva stb. Utolsó pillanatban saját magam megoldottam a hibát (már úton volt a futár). Bele sem akarok gondolni abba, mi lesz ha esetleg bedöglik és el kell küldenem.

  • Chaser

    titán

    válasz Peak #17 üzenetére

    Teljesen mind1 milyen tulajdonban vannak a szervizek, az előbb felsorolt gyártók mindegyike rendelkezik itthon 1 vagy több hivatalos szervizpartnerrel.
    "Tudnál olyan magyarországi szervizt mondani, ahol ha nem találnak semmi hibát egy gépben, akkor mosolyogva eltekintenek a 2-3-5 óra rezsióradíjtól, az elfogyasztot energiától, a bérletidíjtól, tehát összességében a bevizsgálási díjtól? " Nem valószínű, csak ebben az esetben tudsz hol kopogtatni a problémáddal. Az is igaz, hogy bármelyik kiskernek kötelessége javításra küldeni a gépet, úgy már egyszerűbb beazonosítani az esetleges hibát, de aki közvetlen call centerrel él az elbukja ezt, igaz tényleg nem kellett tennie egy lépést se a géppel.
    Mindenesetre a kérdés fennmarad, ha a többi nagyobb gyártó képes itthon is szervizt biztosítani, az acer mért nem?

    "Ingyen senki nem dolgozik! Még TE SEM!" De jó neked hogy ismersz és ennyire tudod mit csinálok meg mit nem:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • sbazsi

    veterán

    válasz Peak #17 üzenetére

    És most hogy igy kiveséztük ezen részletkérdést, elárulnád hogy a helyrajzi kérdés miért is olyan kardinális probléma?
    Hétfőn megdöglik a gép. Kéne szervízbe vinni. Ha van itthon szervíz, hónom alá csapom, és viszem. Hétfőn. Javítás X nap, csörögnek, hogy kész, aznap/másnap megyek érte.
    De így: Hétfőn megdöglik a gép, másnap elviszik. Akkor az még aznap elmegy CZ-be, vagyis mindennap van szállítás, vagy hetente 2-4-hány alkalommal? Javítás X nap. Hány napot tesz rá a javításra az, hogy nem itthon van a szervíz?

    Ettől függetlenül nem mondom, hogy nem korrekt, mert volt acer notim szervízben, és tényleg hozták-vitték, csak tovább tart (Azt sem állítom, hogy heteket rátesz, mert már rég volt, és nem emléxem). És azért egy noti igencsak tud sürgős lenni, ha az ember nem tud dolgozni.

    Más: nekem a notim aljáról lejöttek a talpacskák. Jeleztem ezt, amikor elvitték szervízbe. Meg rá is írtam a papírra, amit betettem a gépbe, angolul. Nem csináltak vele semmit. Jeleztem a magyar szervízközpontnak, mire jó magyar módra elhajtottak. Tudom, hogy borzalmas költség 4 db gumicsík, és nem fér bele a büdzsé-be, de érdekes módon amikor acer.com oldalon keresztül írtam levelet, akkor 1-2 héten belül kaptam egy csomagot.

Új hozzászólás Aktív témák