Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Most jutottam el oda hogy már annyit hergelem magamat a témára hogy én is szeretnék valamit amivel el lehetne kezdeni az ismerkedést az egész témával. Úgy néz ki hogy durván 85 ezer forintom lenne az egész belépő szintű set-re, és ebbe az árba bele kellene férnie a lejátszónak, a phono preamp-nak és egy használható USB ADC-t is szeretnék, mert abban 100%-ig biztos vagyok hogy minden lemezt be is akarok digizni vásárlást követően hogy magammal tudjam vinni munkába hallgatni.

    Akárhogy is nézem, a Pro-Ject Elemental USB-nél jobb ár/érték arányú dolgot nem találok. Ha csak a külön preamp + ADC kombót nézem az is minimum 30-40 ezer forint. Sajnos sehol nem látom milyen audio chip lehet ebben, illetve amit találtam eddig review-t az mind külső phono preamp-al tesztelte és úgy egész meggyőzőnek találták.
    Egyedül az nem tetszik hogy nincs porvédője, de valami textillel csak le lehet takarni.
    Mennyire rizikós vajon?

    Ami még igazából játszhat az az Audio Technica LP120-USB. Erről van viszont teszt Hydrogenaudio-n hogy milyen minőségre képes, letölthető FLAC-okkal. Viszont ez már 110 ezer forint körül van a neten.

    Lehetne még használtan venni valami lejátszót, hozzá tűt, phono box-ot, de árban ott sem jönnék ki szerintem 85-ből jó eséllyel, mellesleg a kockázat is megvan hogy marhára nem értek az egészhez és belenyúlok valami rosszba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák