Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • facan

    tag

    válasz DM-Fan #648 üzenetére

    Nem akármilyen "gumi", gumialátét van a NAD 5120 tányérján is, de filcre cserélve sokkal jobban szól az a gép! (egy ilyen pörgetőm is van még többek között - az első keresetemből vettem a nyolcvanas évek közepén). Ha a (különben zseniális) NAD 5120 ZENÉL, akkor a Pro-Ject gyártmányai is hasonlóan fognak tenni :)
    Tudod, már említettem máshol is hogy a muzsika a lényeg, ez az egyetlen amiben soha, senki és semmi, semmilyen körülmények között nem tudott megingatni.
    Zenét fogsz hallgatni bármilyen lejátszót is veszel a végén, ez az egy tuti. Az hogy esetled magaddal nem leszel kibékülve utána az teljesen más kérdés.
    (egyébként a NAD 5120-on jelenleg is a lejátszó értékének a háromszorosát érő fincsi kis hangszedő van, és hiszed, nem hiszed, a P3-ban se szól sokkal jobban ez a tipus (Goldring Elektra))
    Minden amit leírok az tapasztalatokon alapul, nem a neten olvastam és utána összeollóztam, mint rengetegen teszik/tették és tenni is fogják. Akár ebben a topikban, akár a plazmásban, vagy akárhol.

    Olvasgass bele ebbe a topikba is, hátha segít: Vinyl

Új hozzászólás Aktív témák