Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joz76

    tag

    válasz Kolbi_30 #114 üzenetére

    Nem fogyatékos, csak nVidia fan ("meg az ugye még minőségi darab is, nem amd" :W ). Nem lenne tök mindegy, hogy AMD vagy nVidia, ha ugyanazt adná? nVidia mitől minőségi? A vasban semmi különbség, a driverben kétségtelen, hogy általában probléma mentesebb az nVidia, de szívtam én már mindkét oldallal.
    Viszont most sajnos egészében nézve szerintem igaza van. Hiába a kis teljesítmény többlet azonos árban, amikor jóval többet fogyaszt a kártya, és ez az egész konfigra hatással van (nagyobb táp kell, drágább hűtés azonosan csendes konfighoz). Emlékeztek még az nVidia FX5900-ra? Annak sem a teljesítményével voltak a bajok, mégsem kellett a kutyának sem.
    Szóval ez most bukó. Megnézzük mit mutat a Fury, de olyat úgysem veszek, mert túl drága. Úgyhogy elhalasztom a VGA vásárlást jövőre. Remélhetőleg akkor már lejön a középkategóriába is a HBM, és úgy egyébként is várható előre lépés a 14nm miatt. Szóval idén tőlem nem kap pénzt egyik gyártó sem, a 2016-os modellekből meg akié a jobb lesz, azét fogom venni.

    [ Szerkesztve ]

    Joz

Új hozzászólás Aktív témák