Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz CptAdamica #43 üzenetére

    "A szabadonfutó görgő értelmetlen" - Synthwave, ezzel kiírtad magad a világomból. Hol lehet letiltani, hogy ne lássak tőle többé semmit? :W

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz CptAdamica #48 üzenetére

    "Ha a szerelem alatt arra gondolsz, hogy 9 éve használok egy egeret, amivel megvagyok elégedve, kényelmes a formája, még mindig pontos és a gombjai is ugyan úgy jók, mint megjelenéskor, akkor igen, teljes szerelemmel átfűtve írtam."

    Arra, és feltűnt. : > 8, mert 2014-es az első iteráció, mindenesetre jól húzza.

    "De ha már méltatlannak titulálod a népszerűségét, akkor jöhetne valami felmérés/statisztika ami mutatja, hogy a felhasználók utálják az egeret a népszerűsége ellenére és csak a marketing miatt népszerű."

    Ez így értelmetlen. Ha visszaolvasol itt, akkor a #7-ben érzelmektől mentesen kifejtem, hogy miért gondolom annak. Ha valamit állítok, szokásom pontokba szedve megindokolni, főleg egy számomra annyira kedves területen, mint az egerek/egérpadok – itt értelemszerűen a fórumra vagy blogbejegyzésre célzok, nem feltétlenül cikkre, bár a cikkel kapcsolatos dolgokat is szokásom megvitatni a topikjában, de ezt te is láthatod.

    "Hol volt játékhoz marketingelve a szabadonfutó görgő?"

    Az EGÉR volt és van is játékhoz marketingelve (még tán FPS-re is, ahová tényleg antikrisztus kategória – ettől még valaki szeretheti, de azt értsd meg, hogy a kompetitív puttyogós + egeres múltam miatt nyilván nem fogom lelkendezve ajánlani senkinek ilyesmihez), és ha játékra szánt célszerszámról beszélünk, akkor ott valóban csak tömeg- és árnövelő faktor a szabadonfutó görgő.

    Az MX Master szériánál például már egyáltalán nem tartom "problémának", sőt, ott viszont a nem high-end hardverrel és a 140 (száznegyven...) gramm körüli tömeggel + az ehhez mérten elszállt árcédulával van bajom.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz CptAdamica #60 üzenetére

    "De ezt egy cikkbe sikerült beleeröltetned, ami pont egy szakmai oldalon van és aminek totál függetlennek kéne lennie a cikk írójának véleményétől."

    Miért kéne annak lennie? Nagyon nem értünk egyet. Akkor tesztelni is minek tesztelek, ha utána nem írom le kerek-perec, hogy mi van? A hír ugyanez, ha pont olyanról szól, amire elég jó rálátásom van. :F

    Ebben a "szakmában" pont otthon vagyok, tizenéve ezzel kelek, fekszem, nagyon nem kevés pénzt és időt öltem bele, többtucat fajta rágcsáló járt a kezeim között, sok tartósan is (csak most van 19), teszteltem is sokat, követem a releváns szakmai forrásokat (az internet 90 százaléka nem ide tartozik, sajnos), anno elkövettem egy egeres (meg egérpados) totyik összefoglalót, amin a mai javarésze alapul, számtalan ajánlást adtam az évek alatt a szóban forgó topikban, és nem igazán emlékszem olyanra, aki visszajött volna panaszkodni, hogy hülyeséget mondtam neki, és megbánta, hogy hallgatott rám (nem egy olyan is, akinek egyébként G502-je volt korábban), eredményesen kompetitív múlttal még puttyogni is elég jól tudok/tudtam (FPS kockaság, bár ez mára alábbhagyott), így ez a "szakmai" véleményem. Ennyi azért csak elég legalább szódával, hogy lehessen.. :F

    A valóság az, hogy Justin Biebernek is sokmillió rajongója van, gondolom, mégsem hallgatod a zenéjét (ahogy mondjuk árukeresős véleményeket sem nagyon akarsz olvasni az agyhúgykő elkerülése végett :DDD). Csak attól még nem lesz valami általánosságban/objektíven véve jó (még egyszer; nem azért, mert nekem nem tetszik, hanem fizikára, a megcélzott területen eléggé széles körű, elsőkézbeli tapasztalatra alapozva, és nagy mennyiségű viszonyítási alaphoz mérten), mert sokan megveszik, netán még szeretik is. Ez a sikeres marketing, sokan úgy kedvelik, hogy még nem is nagyon próbáltak mást/olyat, ami esetleg még ennél is jobban megfelelne az igényeiknek, és ez tény, nem csak felvetés.

    Persze olyan is van, aki sokat próbált, mégis ez fedi le teljesen az igényeit. Meg olyan is, aki nem sokat, de ezt szereti, és kész, nem akar mást. Szíve joga, használja egészséggel hosszú évekig, nincs vele gondom. Ő egy konkrét perifériát szeret (G502), én meg az egész perifériacsoportot (gaming grade egerek), így értelemszerű, hogy nem ugyanúgy fogunk viszonyulni a dolgokhoz, és ha körbenézel a hitelesnek tekinthető szakmai fórumokon, az enyémhez nagyon hasonlatos véleményt fogsz látni a legtöbb enthusiasttól.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák