Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • panaro

    csendes tag

    válasz doooo #18 üzenetére

    Sajnos ahhoz nekem nem elég a pénz, feleséget is kellene cserélnem. Pontosabban, ha hazaállítanék egy félmillás géppel, a feleségcsere magától megoldódna. Ennyit nem ér egy kütyü. Egyelőre. :D ;]

    @Medocsabi Ha a hype-ra hajtanék, nem Windowsos cuccot vennék. Tudtommal az nem menő. :) Van olyan felhasználás, amelyhez ez szerintem ideális. Nekem otthoni és munkahelyi, tablet és notebook is lenne egyszerre. Nagyon fontos, hogy aktív tollat is támogat. Lehet rajta gépelni, de kényelmesen kézzel jegyzetelni, sőt, a Windows Inknek köszönhetően a dokumentumokat kézzel "dekorálni". Így a munkahelyen a papírhasználatom gyakrolatilag nulla lesz (nem kell megbeszélésekre anyagot nyomtatni, hogy tudjak rá jegyzetelni), sőt, talán a rendszergazdák lesznek olyan jók, hogy beillesztik az eszközt a munkahelyi hálózatba. Így esetleg az irodai PC-met is ki tudná váltani. Nem tudok arról, hogy az asztali Office és más hasonló programok futtatása kicsit is gondot okozna neki. A gép könnyű, mégis elegendően nagy a képernyője a munkához, és nem hal bele, ha egyszerre három ablakban dolgozom. Otthon pedig csak egy sima tablet, ami szintén jól jönne. Emellett persze gyönyörű is, nem tagadom. A T300CHI legalábbis az. Viszont a proci miatt magam is gondolkodom az Acer Switch Alpha 12-ben, ahogyan említettem is. Abban iU-k vannak. Viszont ez meg tovább bírja szusszal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák