Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sultansmith

    senior tag

    válasz AxBattler #4 üzenetére

    Én bizonyos oldalakon engedélyezem az adblockert, azt is megmondom, hogy miért.

    Baromi kellemelten, amikor a cikk olvasása közben felvillan, hogy vegyek autót, de nem szolidan, beágyazva, hanem bele az arcomba, ahogyan azt kell...
    Hát ehhez nem vagyok partner, nem hiszem, hogy az a helyes felosztás, ha van egy reklámoldal, ami elvétve cikkeket tartalmaz, hanem fordítva.

    A jól targetált reklám amúgy sem ilyen...

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

  • anaqer

    veterán

    válasz AxBattler #4 üzenetére

    Szerintem ez nagyrészt lustaság. Nálam is megy az ABP, mert sok oldal amire időnként ránézek elviselhetetlen fostenger nélküle... de a PH még teljesen kibírható, szóval ha valaki annyira csóró, akkor is legalább whitelistelhetné.

    Alap udvariassági gesztus lenne - csak hát ha defaultból blokkolva van, akkor külön erőfeszítés lenne az a pár kattintás, aztán az már sokaknak derogál.

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

  • CsabyB

    csendes tag

    válasz AxBattler #12 üzenetére

    szerintem te nem érted.
    nem a reklám ráerőltetésére kellen koncentrálni, hanem inkább az előfizetés növelésére!
    a kultúrált reklámokkal szerintem sincs semmi gond amik az oldalon blokkokban megjelennek.
    de a felugró reklámok... meg, hogy kötelezően meg kell néznem csak utána láthatoma tartalmat...na nem.
    és szerintem nem az ilyen hozzáállás a megoldás.
    hanem kultúrált reklámblokkok és 35k+ előfizető

    nem?

  • zseko

    veterán

    válasz AxBattler #4 üzenetére

    Aham, az semmi. Csak ide fizetek egy kicsit, oda fizetek egy kicsit... aztán éves szinten igen sok lesz abból a kicsiből.
    Ezt nem a ph ellen mondom egyébként, az elsők között voltam előfizető és még leszek is, most épp nem, de itt ki vannak kapcsolva a reklámblokkolók.

    (#11) CsabyB

    ...feltölteni bárki feltölthessen nagy és jó minőségű képet, de csak az láthassa teljes minőségében aki előfizető, a többiek pedig csökkentett minőség és méret mellett nézhessék meg....
    ...linkek használata -> pl. minden írásban vannak linkek amik nagyon jók, és ha a linkeket csak az előfizetők használhatnák az szerintem inspiráló lenne...

    Na ez az a két funkció amiért úgy fel szoktam húzni magam, hogy előbb hagyom el az ilyen oldalt, minthogy fizessek.

    (#17) flashpointer

    Premiumtagsaggal az 1 hetnel (tetszoleges ido behelyettesitheto) regebbi cikkek is lathatoak, anelkul nem.
    -Premiumtagsaggal az 1 hetnel (tetszoleges ido behelyettesitheto) frisebb cikkek is lathatoak, anelkul nem.
    -Premiumtagsag nelkul a hardwaretesztek nem lathatoak

    Na ez a másik, amiért szintén nem fizetnék. Most is vannak ilyen oldalak, azoknak sem fizetek. Akkor vagy nem használom azt az oldalt, vagy elolvasom az új/régi cikket, a többihez meg keresek alternatívát.

    Ezek nekem nem pluszt adnak, hanem elfordítanak az oldaltól. Fizetek, ha élményt ad egy oldal, a fizetés rám kényszerítése ellenben nem ezt okozza.

    Az ipon jó példa, sőt, jobbnak is tartom cikkek szempontjából bizonyos szinten az egész ph! lapcsaládnál, számos élvezetes cikk van ott amiért szívesen járok vissza oda olvasni, és ezért kikapcsoltam a blokkolókat - igaz a dizájnváltás elég erőteljesen lerontotta szerintem az oldal használatának színvonalát, egy jó darabig fel sem néztem.
    (Egyébként most problémám is van a boltjukkal, és igen erőteljesen hajlok a feljelentés felé, mivel a legutóbbi rendelésemnél (ami most épp hitelre megy) annak ellenére is 'várnom kell 23-ig az áru beérkezésére', hogy most is rendelhető, külső raktárról elérhető, másnapi átvétellel. Erről készítettem felvételt is, így letagadni sem lehet. Persze kérdésre nem válaszolnak, telefont nem veszik fel. De ez más téma.)

    Egyébként olyat elképzelhetőnek tartok, hogy kijelentkezve nem a teljes cikk jelenik meg hanem csak egy része, az egész pedig csak regisztrálva látható. A regisztráció úgy sem kerül semmibe, belépve pedig megkér, hogy kapcsoljam ki a blokkolókat az olvasáshoz a lap támogatásához (anélkül addig ugyan úgy nem lenne látható, csak a kérésről az ablak), vagy támogassam az oldalt, és akkor szintén láthatóak a cikkek és reklámok sem lesznek.
    Sőt, a legjobb, ha ezt rögtön a regisztrációs ablakban közli még, ne utána derüljön ki, mert utólagosan keserűbb lesz a szájíze. A kikapcsoláshoz pedig segítséget is ad, képekkel, esetleg rövid videóval illusztrálva.

    A bitcoin bányászatról azt gondolom, enyhe procihasználattal végülis akár mehetne is, természetesen csak és kizárólag egy kijelölt oldalon és aloldalain, amire megint fel lenne hívva az emberek figyelme észrevehetően, mondjuk egy külön fórumtéma, és annak az oldalnak, valamint az aloldalainak olvasása, használata közben támogatnám az oldalt.

    (Ha végül ebből valamelyik lesz és beválik, 2% részesedést kérek az ilyen bevételből az ötletért :DDD vagy örök prémiumtagságot :D Bár inkább mégis a pénzt, majd kifizetem belőle a tagságot :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák