Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz anaqer #3 üzenetére

    Igazság szerint eddig én is elkummantottam, pedig havi 390 semmi.
    De ha valakinek mégis számít, akkor egy fejléces / hátteres hirdetés miért elviselhetetlen?

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • CsabyB

    csendes tag

    válasz anaqer #3 üzenetére

    szerintem nem havi 390ft a probléma :(
    hanem az, hogy nem kapsz érte "lényegében" semmi pluszt ahhoz képest ha nem fizetsz.
    mármint
    - beállítható reklámmentesség a PROHARDVER! lapcsalád oldalain -> ok, de most is blokkol a böngészdém
    - ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás) -> :F használja ezt valaki? - ok. de ezért sem hiszem, hogy fizetnék
    - kikapcsolható aláírások a fórumban -> ok. de ezért sem hiszem, hogy fizetnék
    - 5 perc helyett 15 percig szerkesztheted a hozzászólásaid -> ok. de ezért sem hiszem, hogy fizetnék
    - privát üzeneteid addig szerkesztheted, amíg a másik fél el nem olvassa -> ok. de ezért sem hiszem, hogy fizetnék
    - korlátlan mennyiségű privát üzenetet írhatsz -> ok. bár még nem értem el korlátot :)
    - a kitiltás ideje alatt is hozzáférhetsz a privát üzeneteidhez -> ok. remélem soha nem fognak kitiltani, akit meg kitiltanak az meg legyen máár kitiltva na.
    - akár 50 elemes "itt szóltam hozzá" lista -> ok. de ezért sem hiszem, hogy fizetnék, mint átlag felhasználó, ez inkább a félistenek része már szerintem,
    - nagyobb képfeltöltési korlát -> ok. de ezért sem hiszem, hogy fizetnék.

    Amivel rá lehetne venni az embereket a fizetésre szerintem:

    - nagyobb képfeltöltési korlát helyett -> a képek Megtekintése nagyobb képformátumban.
    tehát feltölteni bárki feltölthessen nagy és jó minőségű képet, de csak az láthassa teljes minőségében aki előfizető, a többiek pedig csökkentett minőség és méret mellett nézhessék meg.
    ez már inspiráció, hogy előfizessek, de mégsem kényszer ami inkább a lap elhagyására sarkall.
    - linkek használata -> pl. minden írásban vannak linkek amik nagyon jók, és ha a linkeket csak az előfizetők használhatnák az szerintem inspiráló lenne, hisz az sem lenne kötelező, de aki szereti olvasni a lapcsaládot, az ilyen linkeket nagyon szívessen használja és szerintem ha másért nem is emiatt is már önmagában megérné az embernek az előfizetés, hogy használhassa továbbra is.

    stb...stb..stb...

    szerintem rengeteg lehetőség van, hogy mindenkinek megérje.
    nem mutogatni kéne, hogy más is ezt csinálja, inkább csak jobban kéne csinálni mint mások :K
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • AxBattler

    félisten

    válasz anaqer #7 üzenetére

    ...de a PH még teljesen kibírható, szóval ha valaki annyira csóró, akkor is legalább whitelistelhetné.

    +(#8) persil
    Nem azert, mert sok a 390 forint, szimplan felfogtam miert van ra szukseg, mennyiseguk es milyenseguk boven belefer a tureshataromba es amig a ph ugy dont, hogy ad valasztasi lehetoseget, addig en sem szopatom oket. Mindenki boldog.

    Ennyi a lényeg. :R

    (#11) CsabyB
    - beállítható reklámmentesség a PROHARDVER! lapcsalád oldalain -> ok, de most is blokkol a böngészdém
    Ha nem akarod érteni, mi ezzel a gond, akkor ne is figyelj oda a vonatkozó cikkekre, nem neked szólnak. :U :(

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • chess001

    aktív tag

    válasz anaqer #18 üzenetére

    Én is több, mint 1x éve olvasom a lapot, de a topicok moderátorai miatt jópárszor felkaptam már a vizet. Mostanában már inkább csak nosztalgia, mert gyakorlatilag reklám az egész, nagy-nagy ritkán van valami saját, értékelhető tartalom.
    A külföldi oldalak gyorsabbak, a youtube-on alaposabbak, magyar szinten is csak kullog a profi prohardver brigád az ipon mögött szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

  • tibor72

    tag

    válasz anaqer #19 üzenetére

    Csak nyugtáztam, hogy a kinézete a legkevésbé sem mérvadó a számomra, tehát bármilyen lehet, ezért ok. :)

    flashpointer# "-Premiumtagsag nelkul a hardwaretesztek nem lathatoak" ...ezt különösen gondold át még egyszer, a többivel együtt szvsz. Ez a "támogatósdi" vagy működik önkéntes alapon vagy kötelező jelleggel máshogy sülhet el. Nem hiszem, hogy a PH lapcsalád olvasótábora, ami jelentős, és igen kritikus, csak úgy "benyelné". Ha nem tud üzletileg megújulni a vezetőség, akkor megy a levesbe, és megcsinálja majd valaki más vagy mások, máshogy. Én bízom abban hogy lesz megoldás. Az általad felvázolt ötletek közt azért lehet jó is, amit kellő körültekintéssel talán meg lehet oldani. Részemről, mellőzöm az ötleteket. :R

  • BiP

    nagyúr

    válasz anaqer #19 üzenetére

    Nekem se jön be a kinézet, én is várom a classic theme-t. A quick launch is fura. Eddig volt kb. 20 oldal, nagy részét használtam is, erre most van 6db TOP sites, tehát a 2/3-át elvesztettem.
    A sebesség viszont jobb lett, az tetszik.

    (#20) flyercreator: Ez idén eddig egy üres lufi. kb. semmit.

    (#22) chess001: ezzel sajnos egyet kell értenem.
    A legszörnyűbb, hogy hírekben még az ipon is elhúzott a ph mellett.

    (#25) dSERiES: ha egy oldal bepróbál egy ilyet, engem akkor látott utoljára.

    [ Szerkesztve ]

  • htc07

    addikt

    válasz anaqer #27 üzenetére

    abbol, hogy szerinted a bitcoin egy botnet, ertheto, miert gondolod, hogy be fog dolni.

  • -Skylake-

    addikt

    válasz anaqer #27 üzenetére

    "az én cpu/gpu időmmel senki ne matasson. punkt, slussz-passz, end of story. adok pénzt arra, amire akarok, de ide mindenféle bizbasz botnet be ne jöjjön. SETI-t se toltam anno, ezt sem fogom. felejtős, hagyjatok ki."

    Veled is az a baj, hogy az osszekepet nemlatod a kis reszektol... minden egyes alkalommal mikor ilyet olvasok osszeszakad a szivem, mert latom hogy hol tarthatnank es vele szembe latom hogy hol tartunk. Ennek pedig az egyetlen oka hogy az emberek egyszeruen nem latjak az osszkepet...

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák