Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Hieronymus #127 üzenetére

    Oltásellenességre az ugrik be, hogy volt egy anyuka aki gyorsan elveszítette a gyerekét (aki kapott védőoltást) és megkereste az az akasztanivaló Labant "reklámarcnak", hogy szálljon be az oltásellenes kampányába... csak az értelmes anyuka a tragédia ellenére is átlátta, hogy nem az oltás vezetett a baba halálához, hanem az n+1 diagnosztizált betegség, ami miatt pár hetet/hónapot jósoltak neki... :( mi kérdés nélkül beadattunk majdnem mindent a hamarosan 3éves fiunknak és valószínű emiatt elkerülte eddig minden komolyabb betegség... amit meg elkapott, azzal gyorsan leszámolt a szervezete

    Ui: kíváncsi lennék, milyen csecsemőhalálozás lenne védőoltások nélkül... szerintem csúnya szám lenne

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Golyobis

    aktív tag

    válasz Hieronymus #127 üzenetére

    "Értelmezni kellene a mondatot."

    Újra elolvastam és ugyan úgy értelmeztem mint ahogy először.
    Az hogy van lehetősége egyeseknek felemelkedni a hierarchián, lehet hogy igaz, de kb semmi köze ahhoz hogy milyen a vagyoni eloszlás.

    8th:

    Újra megpróbálom megfogalmazni:

    Egy versenyben mindenki lehet győztes, de nem lehet mindenki egyidejűleg győztes. Lehet tanulni és vállalkozni, de az hogy számbelileg hány ilyen vállalkozó lehet életképes, az korlátozva van. Mindenki nem lehet egyszerre győztes.

    Tehát én azt mondom hogy ez nem egy valós megoldás az anyagi, vagyoni különbségek felszámolására.
    Az önképzés mindaddig jó amíg a többiek képzetlenek maradnak. Ha mindenki egyszerre képezné ki magát, akkor vajon milyen ára lenne a szakmunkának vagy a szellemi munkának?

Új hozzászólás Aktív témák