Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Silentfrog #89 üzenetére

    Én a Tungsramba csalódtam a legnagyobbat.
    Bevásároltam a 20 wattos 3 csöves változatokból ,mert olcsó volt viszonylag és sorba döglöttek be.

    Erdekes, en 98 ota hasznalt Tungsram kompakt fenycsoveim meg birjak, 13-bol eddig 3 ment tonkre.

    Annyira megszoktam a kekes fenyuket, hogy a haloszobai csillar cserejekor minden bajom volt az uj E14-es fenycsovek sarga fenye miatt.
    Azota is ritkan kapcsolom fel azt a lampat.
    Persze az eredetileg oda vett meregdraga Osram gyertyakat kenytelen voltam filleres kinaira cserelni, mert hasznalhatatlanok voltak: lassan kapcsoltak es nagyon gyenge fenyuk volt.

    Egyébként ahol én lakok az egész városba kicserélték a közvilágitást ledes izzókra és meg kell mondjam baromi jól néznek ki.

    Itt Budan mar vagy 6-8 eve LEDes az osszes lampa, lenyegesen fenyesebbek, mint a regiek, raadasul a zold fenye szinteveszto kompatibilis: eros napsutesben is latom.
    Regi lampaknal max azt lattam, hogy nem eg a piros vagy villog a "szurke" :(

    Egy lamparol tudok ami tonkrement: Matav szekhaz melygarazsanal levo zebra zoldje ment ki kb. 1 eves koraban, laza 3 ev utan sikerult csak megjavitaniuk.
    Mondjuk azt nem tudom, hogy mi ertelme van egy orankent max 10 autos garazslejarohoz lampas zebrat tenni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák