Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Kansas #594 üzenetére

    Azt elhiszem hogy elég volt csak annyi ferdítést és tompítást félrevezető infót írtál le, hogy az ember csodálkozik, hogy te mondod mit kortyoltam én .
    Csak simán vannak dolgok amiket el kellene fogadnod csak te nem az a típus vagy aki igazat ad bárkinek is.
    A DLSS 2.1 már jó ideje óta túlhaladott és azóta már rengeteg új verzió jött 2.x ben is és most már 4 féle SDK verzió a 3.0 mellé.február óta hozzá teszem..A legújab a 3.1.13.. 3 hetes. [link]
    elég durva különbségek vannak a DLSS és az FSR között minőségben mozgás közben is, nem 3-5 % meg ilyen értelmezhetetlen szám hanem szembeötlő különbségek vannak.
    És igen az FSR elmaradott annak, aki használ DLSS-t főleg az új verziókat nagyon szembeötlő a különbség mozgás közben is. Persze hogy alacsonyabb felbontáson számít.
    Miattam nyugodtan fogadd el hogy jó ez így nektek és fanatikus zöldhályog dumát olvasol.
    Kiszálltam.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák