Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz opr #51 üzenetére

    "Mert gondol a jovore is. "
    A future-proofing a legostobább közhely, ami máig tartja magát. Hatalmas volt olvasni azokat, akik tavaly, meg tavalyelőtt vettek inkább kicsit erősebb cuccot (+100k sok esetben az egy kategóriával gyengébbhez képest), me' "fjúcsörprúf", most meg fél-, harmadáron lehet megvenni egy kicsivel jobb teljesítményt. :D
    Aminek értelme van: Legjobb ár-érték arányú cuccot venni arra, amire jelenleg használni akarod.

    "AAA jatekokkal akar jatszani,"
    Elnézve a mai AAA játékokat ehhez mazochistának kell lenni. :D Ettől függetlenül egyébként, amit írtam, az 1440p high/ultra/60fps, AAA játékokra értendő. Régebbi cuccokban, kevésbé gépigényes A, AA játékokban akár a 4k is simán mehet vele. Ez meg 3 év múlva sem lesz másképp, lehet, hogy néhány AAA-ban majd vissza kell venned 1-gyel az árnyékot, meg még 1-2 egyébként semmin nem változtató beállítást, és tökéletesen futni fog. Mostanában nézegetem ezt 1-2 játékban, a beállítások fele akkora scam, mint a ház. Néha több GB VRAM vagy +30-50% fps különbség és abszolút NULLA látványbeli differencia.

    "Tehat 8GB felejtos"
    1080p-re simán elég lesz 3 év múlva is. Semmi nem fog változni ezen a konzolgeneráción belül.

    "Es az alapjan, amik most a trendek"
    Ha valakinek az a hobby-ja, hogy a megjelenés napján akar igénytelen trágya AAA portokkal játszani, annak természetesen többet kell fizetni nem csak a játékért, hanem a hardverért is annak érdekében, hogy élvezhető sebességgel tudjon bétatesztelni. Amit a fentiekben írtam, az a gondolkodni is képes egyénekre értendő. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák