Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz SzlobiG #5231 üzenetére

    Mikor a BFBC 2 tolom akkor ki lövöm,és a katában be állítom kézzel 50% fordulatra,így legalább nem fagy.
    Ha Drivert cserélek, törlök cf ki kapcsolom ,vagy be akkor is le lövöm.
    Máskülönben meg mehet az MSI A mert stabil,csak ezeket kell betartanom azóta nem volt fagyi:)
    Akkor szerintem a patch az okozója,mert azóta ilyen szar.
    A Vietnam nagyon jól van megcsinálva ott nem akad,vagy lagol be,csak a szerverek miatt ha olyan.
    Az alap játékhoz adott multis részt tolták el de nagyon.
    Még nem teszteltem,de le merem fogadni,hogy patch nélkül nem lenne ott az a szaggatott vonal amit feltöltöttem a Youtubra.
    Valami grafika tuningolás volt a Vietnam elötti patchben,és szerintem ott van a bibi.
    Tudom ez nem segít,de én legalábbis meg nyugodtam,hogy akkor nem a Quad procim kevés oda,hanem a Core i 7 is szenved ugyan úgy.
    Mondjuk ez nem volt kétséges,mivel nincs az a AA kategóriás játék ami annyit profitálna az ujj rendszerből mint a régi,hogy le kéne fejvesztve cserélnem.
    Persze felbontás függő is,de akinek szaggat,mert 800x600 ban tolja ilyen karikkal az minden bunkóság nélkül megérdemli :K
    Ha már két ilyen Disznó kártya van cf ben, akkor ha tudom megetetek vele mindent :)

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák