Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Synthwave #1393 üzenetére

    Én előre tudtam mikor lesz netem. Sulihoz volt kötve, hogy kapok.
    Ezért előre lőttem minden nap 500 botot CS-ben, és gyakoroltam Quake 3-ban is. Mert azt szerettem volna, hogy neten rögtön én legyek a király. Demo-kat nézegettem, elemezgettem őket. Persze gondolom mindenki tudja mi lett a valóság ebből az első neten játszott napomon. De nem adtam fel, bámulatos volt látni, hogy a playerek miket meg tudnak csinálni. És én is gyakoroltam, küzdöttem. Több-de inkább kevesebb sikerrel.

    Szóval, igen ezt így kell(ett) valahogy. De azóta eltelt már vagy 20év!! Mi a f*szt vársz a mai playerektől?
    Szerinted a mai fiatalabb generáció minek jár be QC-be? Hogy jobb legyen?! pff Elmondom én neked. LÁDÁT NYITOGATNI! Igen, ezért. Ez ma a lényeg. Rosszabb esetben meg nem farmolja a ládákat, hanem megveszi.
    Akkor meg csak azért lép be az online meccsekbe, hogy a skineket mutogassa. :D

    Túl kell ezen lépni. Tudod te ezt nagyon jól. Főleg, hogy szinte "One man Army" vagy..

    (#1394) mobal Ha hívod, akkor te leszel ellene, én nem leszek. :D Vagy jövök majd ide sírni a csapattársak miatt. Csak szólok előre! ;]

    (#1396) [oWn]f4te Én vártam még ezt a tanácsot is, hogy "Mindig csapj minél nagyobb zajt!" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák