Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Viktor77 #14 üzenetére

    én a Pete-féle DX6-os video plugint használom, frame limit 75-re állítva, különben baromi gyors. hangot kilövöm, mert 4x gyosabb, mint a játék, az pedig nem az igazi :P inkább winampból dübörög az Iron Maiden. :D külön nem szoktam konfigurálni igazándiból semmit. ezzel a pluginnel 1.2.0-tól felfele mindegyik ePSXe-vel tökéletesen megy a GT 1-2 :) nekem pedig ez a két játék volt az igazán fontos!

    CD pluginből a winnt-set használom, XP-re való tekintettel. amúgy, ahogy észrevettem XP SP1 nélkül betegeskedik elég sokat. az is segít rajta, ha az Adaptec-féle ASPI driver fentvan.

    [Szerkesztve]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • anulu

    félisten

    válasz Viktor77 #22 üzenetére

    a 7502 az NTSC, a 1001 PAL. játéktól függ. az európában kapható játékok majdnem mindegyike PAL, így az 1001-es kell. (amelyik meg nem PAL, annak a qr*a anyját :DDD)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Aktív témák