Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    válasz kona005 #51077 üzenetére

    Nem kértem leírást a cfwről szóval semmilyen alapelvet nem sértek, sőt inkább esélyt adok hogy lebeszéljetek róla :) és így másokat is.

    (#51079) dilipok
    Ebből meg végkép nem kérek, olvastam, nem leírást kérek, homokba dugni a fejünket meg nem célszerű, van, létezik, OK hogy itt nem lehet beszélni róla, de nem is azt kértem.
    szerk: Ok leesett, tényleg van pár válasz a kérdésemre :)

    (#51080) FPSTunker
    Ezt nem értem miért írod, tudom hogy van, de miért is számít? Megrovás miatt inkább priviben ;)

    (#51081) Elims
    Nem drága, de ha nem tetszik és csak egyszer próbálom ki akkor már drága. Magyarítások sem mennek, nem tetszik aztán adhatom el.

    Ok köszi hogy mindenki a helyes útra terel, de a kérdésem velejét nem sikerült megfejteni,
    A PSN liveról vagy miről szeretnék többet tudni. Az mi. Illetve ha veszek eredeti játékot akkor azzal nem multizhatok kedvemre hanem csak ha előfizetek a livera?
    Itt kérnék egy kis tisztába tételt.
    A cfws témát csak jeleztem, a lényeg hogy a netes részét miben lehet kamatoztatni?
    Havi előfizu = játékok? Multi pénzbe kerül?
    Az a baj hogy elég koca player vagyok, van hogy havi 1x játszom. Van hogy heti 3 órára is leülök, (gyerek asszony stb :) ) A játékok nagy részét hamar megunom.
    Viszont szeretek sok játékot kipróbálni.
    Persze ha tetszik kijátszom, lassan lassan.
    Exkluzív címek nagyon érdekelnek. De ezek mind singleben adják az erejüket.
    BFezni nem fogok. Arra ott a pc :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák